Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg az lenne? (Ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bummshakalaka kérdése:

Ez tényleg az lenne? (Ha csak poénkodni akartok akkor írjatok úgy, hogy egy értelmes válasz is meg egy poénos is)

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy helyes kis csajjal. Eléggé kedvesnek tűnik és szeretném jobban megismerni. Annyi a probléma, hogy csak az interneten tudunk beszélgetni. Akárhányszor próbálok találkozót kérni vagy azt mondja, hogy nincs ideje, vagy azt, hogy majd holnap megdumáljuk a "Net-en", de másnap nem jön fel és nem tudom elérni. Mindig volt magyarázata, bocsánatot is kért és meg is ígérte, hogy majd bepótoljuk. Szerintetek is leakar rázni, vagy csak én érzem így?
2011. jan. 6. 22:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen kiscsajok egyszerre 10 krapekkal játsszák ezt.

Ennyit már tudhatnál:).

Húzd ki a fejed a seg-gedből!

Amelyik egy hét után nem adja meg a telefonszámát és két hét alatt nem kehet rábeszélni a személyes találkozóra az felejtős.Semmit nem akar,csak a hiúságát legyezgeted főleg ha fiatal.

2011. jan. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A "baltás gyilkos"-os válasz jó volt xD. Hát a telefonszáma elég gyorsan megvolt, de a találkozással vannak gondok. Lesz most egy pár szabadnapom ha akkor se tudok vele akkor hagyom a francba. Köszönöm a válaszokat. Jók voltak:)
2011. jan. 7. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!