Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja? Titkol valamit? Menekül előlem?

Figyelt kérdés

A párom egy hete szokatlanul viselkedik.


1. Van, hogy a férfiassága felé nyúlok (szándékosan, néha nem szándékosan). Simogatom a hasát stb, és néha reflexszerűen elhúzódik, megfogja a kezem, nem akarja.


2. Mostanában egyre többet piszkál hogy zsírosodik az alakom (hozzáteszem mások szerint meg pont hogy egyre inkább fogyok) Egyszer azt mondja hogy de jó fenekem van, máskor meg az a baja, hogy egyre gömböjödök. Az elmúlt egy hétben inkább ez utóbbi volt a baja. 170 cm magas vagyok, és 53-54 kg. Elvileg soványabb mint amilyennek kéne lennem.


3. tudni kell hogy nem voltam nagy bházitündér, de hamar tanulok. Van hogy készítek neki ebédet, vacsorát. Reggelit midnig kap tőlem. ennek ellenére azt kapom a fejemhez hogy nem foglalkozok vele, hogy kihazsnálom, hogy le se szarom. Ha megeszi a kaját van hogy megköszöni, de van hogy csak annyit kapok utasításként, hogy "mosogass el"


4. Mostanában nagyon könnyedén a szívére vesz akármit amit mondok. Nagyon érzékeny lett, és hamar a lelkére veszi ha keményebb hangnemben beszélek vele.


5. Ma lementem hozzá, tudta hogy megyek. Testvérem mondta neki. Erre ő nem volt otthon. Motorozott. elindultam gyalog haza. Ott ment el motorral mellettem az utcán, 2 haverjával. Állítása szerint (mikor felhívtam) azt mondta nem vett észre.


Nekem ez az utóbbi az ami nagyon kamu szövegnek tűnik. Ott voltam tőle 2 méterre, jött mögöttem, majd mellettem is, és semmi sem takart. Ez mellet nem hiszem hogy ármuk közül egyik sem vett észre. Főleg hogy ő nem vette észre a barátnőjét.


6. Jövő héten lesz valami rendezvény, amin fellép. Gondoltam megyek megnézem, de ő inkább lebeszél róla hogy ezért nem érdemes kifizetni a belépőt stb..


ÖSSZEGEZVE:

Olyan érzésem van mintha menekülne előlem. Kezd kisebbségi komplexusom lenni a piszkálások miatt és kezdem magam egy dagadt, mihaszna sz.rnak érezni.

Ezek apró jelek, amiket leírtam, éslehet csak én reagálok túl, de a női megérzésem eddig még nem csalt meg.


Ti mit gondolt, mi lehet ez?

Vele is meg fogom beszélni de most szükségem van külső véleményre. Túlreagálom?


2011. jan. 7. 17:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, sietnem kellett.
2011. jan. 7. 17:13
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem reagálod túl és nem akarok vészmadár lenni, de ezekből ítélve, amit itt leírtál szerintem nem szeret már. Az első jele, hogy elkezd kerülni. Tényleg sajnálom és remélem nincs igazam :(

2011. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nagyon elkenődtem, nem tudom mi ez :( És úgy érzem, hogy ő sem tudja.

A megérzésemtől meg nagyon félek, mert eddig mindig bejöttek és nagyon rossz érzésem van :S

2011. jan. 7. 17:23
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy megcsal akkor szerintem nem. Az azért másmilyen jelekkel jár.
2011. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy megcsal. Együtt élünk már 5 hónapja. Tudnám ha félrelépne. Ez valami más :S
2011. jan. 7. 17:26
 6/17 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy bántja valami és nem akarja neked elmondani. Akkor is szoktak így viselkedni, szóval nem feltétlenül kell rosszra gondolnod még.
2011. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
félő, hogy van valakije. Szerintem "lepd meg" a fellépésén, úgy menj, h ne tudja. Lehet visz valakit. Ha nem, akkor pedig "csak" elmúlt a szerelem... sajnálom.
2011. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 VCFGDCH ***** válasza:
Beszélj vele hogy mit érzel. Ha pedig nem változik semmit a dolog akkor nem érdemel meg téged.
2011. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Nem hiszem hogy van valakije, meg ha vinne a fellépésre akárkit, akkor arról tudnék úgyis, mivel egy kis faluban lakunk, ott nincsenek titkok.


Ma mindenképp beszélek vele, de úgy tűnik ti is gyanúsnak tartjátok ezeket a jeleket és nem csak én képzeltem be.

2011. jan. 7. 17:43
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez most nagyon 'lányos' (hisztis:D) ötlet lesz, de mi lenne, ha bedobnád a durcit? Látom együtt éltek. Mondd, hogy elmész mondjuk a szüleidhez, egy kis időre, találja ki mi legyen, ha már nem szeret, akkor vagy hívjon fel hogy üres a lakás (ha a te lakásod), vagy vigye el a szüleidhez a cuccaid. És ebben az időben ne keresd, hadd gondolkodjon. Lehet az összeköltözés miatt van, úgy érzi rátelepszel, sok neki belőled.
2011. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!