Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekül előle?

Figyelt kérdés
Szerintetek, ha valaki lezárt már egy kapcsolatot azt mondja, hogy már nem érdekli, akkor miért menekül az exe elől? Múltkor egy közös ismerősünknél voltunk, és hirtelen megjelent. A párom meg egyből menni akart. De nem csak ez az egy ilyen eset volt. Ha például elmegyünk vásárolni és észreveszi, hogy ő is bent van a boltban addig nem megy be, míg az exe el nem megy a boltból. Akkor most mi van? Én nem megyek el sehonnan ahol ott van a volt barátom, akkor ő minek menekül, ha nem érdekli már?
2011. szept. 24. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert biztos olyan fajta, hogy még emlékszik a dolgokra, és nem bírja elfelejteni...én is sokszor voltam már így...most sem szívesen találkozok az exemmel :/
2011. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már egy pici kell hogy begyógyuljon a sebem,de belekaparok, megint vérzik. Megint majdnem begyógyul,és megint felkaparom.

Már egy pici kell hogy elfelejtse, erre megjelenik...nem véletlen hogy az érzelmek objektív felülről nézetéhez,kihűléséhez idő és távolság kell.

2011. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ha már 3 éve szakítottak, akkor mi van?
2011. szept. 25. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!