Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintem a mi kapcsolatunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem a mi kapcsolatunk nem normális a részemről! Csak én érzem így, de miért?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt(Ő 19,én lány 18),nagyon szeretjük egymást,és elsők is vagyunk egymásnak,de hibákat látok,amik igazából nem is hibák,de bántanak!Még nem feküdtünk le egymással,olyan téren még nem nyúltunk egymáshoz,ez még oké.Másik:nem szeret velem telefonálni,ami:S szokott írni sms-t,gyakran is,és azt mondja nagyon szeret,amit látok is,de állandóan MAGAM gyötröm!!!Állandóan azon jár az agyam,hogy lehetne minden még jobb és ebbe belefáradok.Elegem van!Nem tudok önmagam lenni és ez nem miatta,csak vele kapcsolatban,nem tudom magamból kiadni azt,ami bennem van!Azt érzem most is feladok mindent!Pedig szeretem és Ő is nagyon.A barátom nagyon laza tud lenni minden téren,velem kapcsolatban viszont mindent komolyan vesz,hogy lássam szeret.Alig láttam most a héten is,mert nem lehetett,beteg vagyok/voltam.Hogyan győzzem le ezt a rossz érzést és mi ez egyáltalán????nem értem magam!
2009. jan. 29. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak mindig jobbat akarsz. teljesen normális, de én még nem találtam normális pasit, kb. 20-30-ból össze tudnék rakni egy nagyjából normálisat. Attól meg nem értem miért parázol, hogy nem hív fel -Az én párom óránként felhív nem azért, hogy ellenőrizzen...csupán csak nagyon szert- lehet, hogy egyszerűen csak nem szeret telefonálni.
2009. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

egy jó tanácsom van, kevés lesz mint sz@rbana vitamin, de lazíts, ha nem tévedek mint a gép jár ezen a fejed, és félsz h valami nem jó így sztem önmagadat manipulálod h valami nincs rendben, ölj le pároddal és beszélgesetek sokat, komolya de mégis egy laza közegben enniy jutot az eszembe

sok sikert

2009. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!