Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miután a barátnőm szakított a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután a barátnőm szakított a pasijával, én attól maradhatok a barátja (a fiúnak) vagy természetes ilyenkor, hogy mi sem lehetünk azok? 17/l

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 17:50
 1/7 Rendesfiú/19 ***** válasza:
100%

Barátok lehettek, de ne nagyon emlegesd a barátnőd előtt.....

Meg attól függ mennyire csúnya a szakítás.

2011. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki mondja meg hogy mi lehetsz, vagy sem?! Mások szóljanak bele kikkel barátkozz?! Ha ilyen elnyomott szegényes életet akarsz élni, hogy mindig mások véleményétől függj akkor csináld csak! Részvétem!
2011. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért mert ők szakítottak nem kell haragudnod a fiúra. Ha eddig is jóba voltatok legyetek továbbra is barátok.

18/L

2011. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Rendeslány válasza:
Szerintem is attól függ, hogy hogyan szakítottak, például ha csúnyán bánt el a lánnyal, akkor felejtős... De a CSAK barátságban nincs semmi rossz szerintem. :)
2011. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

barátságról lenne szó... de most megragadom az alkalmat és aztis megkérdezem..

Ilyen esetben ha járok vele akkor mi van? végülis ha fontosabb a pasi akkor az ugysem olyan jó barátság,nem ?

2011. jan. 10. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátság teljesen ok, abban nincs semmi rossz. De a barátnő exe tabu (legalábbis nekem az).
2011. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy vagy vágyakozol akkor nincs tabu. Ha mégis a tabukat választod akkor szenvedj csak!
2011. jan. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!