Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találjak magamnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak magamnak egy kedves aranyos lányt aki viszonozna az iránta érzett érzéseim .21/F Bővebben lenn. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval a középsikolás osztályomban mindig én voltam a nevetség tárgya , kiröhögtek , mert csak tanultam és nem koslattam a csajok után. Az osztálytársnőim játszadoztak az érzéseimmel .

Egyszerűen nem vettek komolyan .Szórakozni ha el is jártam velük , mindig kiröhögtek ha egy lánnyal elkezdtem beszélgetni. Azóta nem tartom velük a kapcsolatot , meggyűlöltem őket egy életre.

Ezek a negativumok a 4 év alatt annyira felerősödtek bennem ,hogy nagyon ritkán járok el szórakozni.

Ha el is megyek nem tudok ismerkedni , egyszerűen leblokkolok.

Az önbizalomhiányomat egyszerűen nem tudom kontrollálni .


2011. jan. 8. 22:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól, ez az egyetlen, ami számít!
2011. jan. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!