Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek maradjak vele tovább? Mit tegyek, hogy jobb legyen a kapcsoltunk? , mert ha épp nincs az eszembe akkor nagyon jól érezzük együtt magunkat!

Figyelt kérdés
Megcsalt a párom és ez nekem nagyon fáj, de viszont nagy szeretem. Ez akkor történt, mikor összejöttem vele. Az exével tette meg, amit már megbeszéltem vele, és meg is bocsájtottam neki, de nem tudom elfelejteni. Sőt az exével is beszéltem és vele is megbékéltem (biztos hülye vagyok, de én ilyen vagyok). Próbáltam vele szakítani, de nem megy, hisz Ő nem is akar engem elengedni, mert szeret és én ezt érzem is meg látom is rajta, de én nem tudom elfelejteni ezt a dolgot!
2011. jan. 8. 22:43
 1/2 A kérdező kommentje:
És úgy érzem, hogy nem vagyok jó neki! Csúnyának érzem, magam, holott Ő azt mondja, hogy szép vagyok meg jó vagyok neki meg ilyenek....Én vagyok a hülye????
2011. jan. 8. 23:11
 2/2 anonim ***** válasza:
igen te!!én már az elején nem folytattam volna a kapcsolatot ha megbizonyosodtam volna a megcsalásról,és most nem lenne az a baj h örülten imádod őt!!csírájában kellet volna elfolytani a dolgokat,most már ezt csak szenvedéssel lehet megoldani!!
2011. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!