Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagáltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagáltam, vagy tényleg jogosan esett szarul? (a lényeg lent)

Figyelt kérdés
Összefoglalva, barátnőmmel távkapcsolatban vagyunk egy ideje, szeretem nagyon, és ő is, viszont elég féltékenyek vagyunk.Én kevésbé teszem szóvá, de elvárom hogy ő se.És az történt ma reggel, felhívott melóból, hogy jani, béla, józsi,(akiket mellesleg nem ismerek) fäsztudja kikkel elvan, és hogy azért hívott hogy féltékeny legyek..Korán lévén besokalltam és mondtam hogy hagyjon mert szarul esett, és rányomtam a telót.Pár perce felhív, elkezdi le vagy sz@rva..és rám nyomta..Most akkor szerintetek, ki volt szemét a másikkal, és jogos a felháborodásom, holott, én ilyet nem csináltam vele egyszersem.(?)Köszi a válaszokat előre is. 20 évesek vagyunk amúgy
2011. jan. 9. 10:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

J válasza


De buta vagy csak hüjült nem kell tulspirázni meg kellet volna mondanod neki hogy "Én meg Marival Zsuzsival mg két másik csajjal vagyok akiknek a nevét nem tudom de jol sz*pnak, de nem azért csinálom hogy féltékeny legyél hanem mert jólesik" :)

Szerintem csak azér hivott mer hiányoztál neki. A nők csinálnak ilyen hülye dolgokat néha...

2011. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha velem ezt csinálná valaki már sokadszorra, akkor valószínű már rég kiszerettem volna belőle. Teljesen idétlen ez a csaj.
2011. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát nem mondanám, hogy a lány értelmi szintje közel lenne egy 20 éveséhez! Talán egyszer kinövi, de nem valószínű :S

Szerintem szabadulj meg tőle.

2011. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12:46 vagyok.

Azon kívül, hogy gyerekes, idióta viselkedés, valószínűleg van egy jó adag önértékelési problémája. Arra vár, hogy ha féltékennyé tesz, akkor te harcolj érte, ezzel bizonyítva, hogy szereted. A baj az, hogy ez csak rövid idegig nyugtatná meg, sőt, majd mindig egyre rövidebb ideig, a végén pedig ennyi már nem is lesz elég.

Persze ez csak egy tipp, hiszen nem ismerem.

2011. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mindketten gyerekesek vagytok. Tőle ez egy nagyon hülye poén volt, nem igazán érthető miért mondta. Teljesen fölösleges volt vitát gerjesztenie. De te meg a bolhából csináltál elefántot, hogy ilyen vonulást rendezel, mintha legalábbis a fél gárdával lefeküdt volna a munkahelyén. A nagy semmin vesztetek össze, de nem is ez a baj, hanem az, hogy az első harag után nem hogy letudtátok volna az egészet, hanem még tovább hisztiztek.

Ha meg valaki bocsánatot kér, és nem valami megbocsáthatatlant követett el (szóval nem megcsalt vagy elárult, vagy mit tudom én) és én szeretem az illetőt, akkor nem reagálok rá flegmán.

Mi lesz, ha az első, a kapcsolatotokat is érintő KOMOLY problémával kell majd szembenéznetek?

2011. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
De ez a dolog már csak hab a tortán..rengeteg dolog van amit máshogy látunk, és ami engem nagyon zavar.Többek között nemrég lett vége 5 éves kapcsolatának, és a volt pasija folyton rajta lóg, ezzel nem csak őt zavarja össze, és idegesíti, hanem vele együtt engem is, mert teljesen még ő sem tudott elszakadni tőle, és ez a huzavona..ez sok, plusz ez nem egyszeri eset volt, hogy így úgy van valakikkel, és nem is az zavar hogy mással van, mert legyen, mindenkinek van szabadsága, de így bevágni, hogy azért hívlak h féltékeny legyél, az azért erős, és a sok kicsi után ez most nagyon szerencsétlenül érintett..Tuti megbeszélem vele, aztán lesz ami lesz, köszönöm mindenkinek aki válaszolt!
2011. jan. 9. 13:12
 17/17 anonim ***** válasza:
ha szeretek valakit akkor nem bántom meg direkt, ok nélkül, és szerintem ő féltékeny, vagy leégedetlen magával, nem bízik benned, jó pasinak tart, gondolja másznak rád a csajok és tuti kihasználod, mert rossz tapasztalatai voltak, beskatujáz téged, és mivel féltékeny, ezért téged is azzá akar tenni, mert így tudja hogy szereted e még, és azt gondolja h teperni fogsz utána
2011. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!