Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haver-lúzer-pasi 3as felosztás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haver-lúzer-pasi 3as felosztás jellegzetes a ti köreitekben? Egyáltalán lézezik ilyen számottevően?

Figyelt kérdés

Szóval a tézisem amire igazolásokat várok az az hogy:a rafinált csajok 3felé osztják a funkciókat mely szereplői:haver,lúzer és pasi.Ők 3an legtöbbször nem tudnak egymásról

Haver: ő lelkizik a csajjal,sokat beszélget vele mikor az kiönti a lelkét és bár jól érzi magát ilyenkor a lánnyal ott a hiányérzet hogy"ez még édeskevés,több kéne"

Lúzer:ő az aki rögtön ugrik és teljesíti a lány kéréseit.Ugyanakkor időröl időre türelmetlenebb mondván"kidolgoztam neki egy csomó tételt,megírtam a szakdogáját és eddig még semmiféle viszonzást nem kaptam".

Pasi: na ő van a legkellemesebb helyzetben.Megvan róla győződve hogy ővé a világ legjobb barátnője hisz semmi gond nincs vele.Hetente 2-3szor együtt kell aludni vele de ez nem nyűg, sőt....

Aztán mikor évek multán a csaj és a pasi összeházasodik és a pasira hárul az egykori haver feladata a lelkizés,mitöbb az egykori lúzer feladatai,segíteni ebben abban,akkor ős is felvilágosodik:"hát így teljes egészében nem is olyan problémamentes ez a lány.Nem ismertem eléggé"...meg is van a válóok.


2011. jan. 9. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a legszürreálisabb kérdés, amit valaha is olvastam.

Nagyon unatkozol.

2011. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tényleg unatkozol, de az előző válaszolónak nincs túl sok minden a fejében..,


Nem rossz felvetés amúgy, látszik hogy még fiatal vagy, a végletes gondolkodásmódodból., de legalább gondolkodsz valamin. Amúgy érdekes gondolat.

2011. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!