Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen pasi? Vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen pasi? Vékony vagy kigyúrt?

Figyelt kérdés

Tehát melyiket választanátok?

Aki vékony,magasabb,de azért erős,kicsit izmos

vagy aki egymagas veletek és kigyúrt.. ?


2011. jan. 9. 20:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ma 17:50


És erre büszkének kellene lennie?

2011. jan. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene erre buszkenek lenni!Amugy en tudok fozni es nemis akarhogy:)
2011. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Dark Prophet ***** válasza:
26%
Csak hogy racafoljak egyik lanykara, en pasi letemre igenis szeretem az izlesesen teltebbeket. Nem kell tulzottan molett legyen, de szeretem ha van mit fogni rajta. Kifejezetten utalom a diatbaba festett haj cicakat. Lehet tolem az Avon magazin cimlapjahoz hasonlo alakja is, magassarku, vekonyka lab, manoken test cicas jaras, festett haj, nalam bukta, menjen a kigyurtakhoz. Es nem igaz h nem volt olyan aki igy nezett ki es belement volna kapcsolatba velem, mert volt ilyen is egy par. De egyszeruen nem vonzodom az ilyenhez. En sokkal szexibbnek tartom azt ami nem tokeletes, inkabb eredeti. Egy kis has, egyedi mell, erezzem azon a csajon hogy intim. Felre ne erts szeretem a szexi oltozkodest es imadom a miniszoknyat de egy palcika manoken es egy atlagosabb nem kover de teltebb csaj kozul siman a masodikat valasztanam...
2011. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!