Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratomal mar 1 eve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomal mar 1 eve vagyunk egyutt, nagyon szeretjuk egymast, csak neha nagyon le nezz semisegekert, es nem tudja fel fogni, hogy ezzel menyire bant engem. Szakitsak vele?

Figyelt kérdés
Mert megbeszelni probaltuk mar de csak neki van igaza.Tenleg tanacstalan vagyok mi legyen
2008. jan. 23. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ugasd le!!!! nagy gyökér nehagyd magad.lehet kicsit nagyképű
2008. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igaza van az elöttem írónak!Nálam is ez volt kezdetben a baj,hagytam amgam leugatni.Aztán rájöttem hogy basszus mégis csak én vagyok a nő,nálam kell legyen a gyeplő!!!Ráijjesztettem,hogy szakítani fogok vele,azóta is én hordom a nadrágot,és inkább lemond az igazáról,semminthogy engem elveszítsen!Ha fontos vagy neki akkor igenis meghallgat,és nem lesz ilyen,ezt próbáld meg vele megértetni,BÁRMIÁRON,különben te is idegroncs leszel,mint amilyen én voltam!Pusz sok sikert!Bea
2008. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szakíts.


Ha csak nem akarod, hogy 50 éven keresztül mindig ugyanígy lenézzen.

2008. jan. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nek kell szakítani csak állj a sarkadra!nézzd le te is tudja meg milyen szar. Bár szerintem is elég nagyképű lehet... Kérdezd meg mire veri magát.Alázd porig!!!
2008. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!