Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az h az osszes lany...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az h az osszes lany ugy gondolja, h olyan lesz a kapcsolat 2-3-5 ev utan, mint az elso 2hetben 1 honapban? Egyertelmu h mas lesz. Akkor eg a tuz, a vágy h megismerd.

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
én is folyton ezt mondogatom az ilyen ismerőseimnek és én vagyok a barom mert bele akarok szólni amikor ő 2 hónap után már házasodna ...
2011. jan. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem az összes lány ilyen ;) 22L
2011. jan. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor lehet teged megismernem :D

22F

2011. jan. 10. 01:36
 4/6 anonim ***** válasza:

mi több mint 4éve vagyok a barátommal ésmindn ugyan olyan tűz terén,annyi h a szerelem mellé csatlakozott a szeretet.napi szinten szexelünk (nem élünk együtt de egy héten 5-6napot egyútt vagyunk vagy náluk vagy nálunk...még mindig a tenyerén hordoz,én meg még mindig figyelmes vagyok vele,vannak apró meglepetések is mint az elején és minden kis dolgot megbeszélünk őszintén..pont most beszéltünk róla h pl én nem hittem volna hogy így megmarad a vonzódás,a tüzes szex több mint 4év utánDe vannak csodák amiért igen is tenni kell és megvalósulnak!!ha meg már 2ember elhidegül egymástól egyértelmű hogy bekell fejezni mielőtt megcsalás lenne. De ez csak az én véleményem.

22L

2011. jan. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Később meg égsz a vágytól, hogy továbbra is minden ugyanolyan jó legyen, és az ezért való küzdelem ha lehet, még izgalmasabb :)
2011. jan. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én szinte azonnal megkértem a barátnőmet lakjon velem, dolgozom ő meg tanult és másképp nem találkozhattunk volna elégszer, lehet hiba volt mert szakított velem úgy egy év után, de már egy fél éve nem szeretett úgy ahogy régen azt mondta...
2011. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!