Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem Ő kell! Mit csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem Ő kell! Mit csináljak, hogy kapjak még egy esélyt?

Figyelt kérdés

Tegnap páromnál hagytam a laptopomat (jelszóval van védve, neki külön felhasználófiókot csináltam), erre ő meg átkutatta (amit nem értem, hogy hogyan...). Régi msn-beszélgetések, képek. Kirakott... Mert talált rólam akt-képeket, illetve olyan beszélgetéseket, amik erotikus hangneműek voltak. De ez még azelőtt volt, hogy mi összejöttünk, mivel amióta vele vagyok, minden szabadidőmet vele töltöttem... Nagyon szeretem, nem akarom őt elveszíteni!!! Mit csináljak? Nem hisz nekem, pedig nem csaltam meg tényleg, másra rá se néztem, nekem csak ő létezik, seenki más!

Valaki tud segíteni?

(amúgy a beszélgetések illetve a képek el voltak dugva -unokahugi kíváncsiskodása miatt, tehát nem volt szem előtt...)


Előre is köszönöm!

Két nap múlva 26 éves lány...


2011. jan. 10. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért kell neked valaki, aki ennyire bizalmatlan veled?
2011. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó kérdés.... De szeretem, és amúgy nagyon harmonikus a kapcsolatunk... mondhatni együtt is élünk...
2011. jan. 10. 20:51
 3/10 anonim ***** válasza:

mutasd meg neki ezt amit te kiirtal,vagy vlmi.....irj neki levelet,de ne e-mailt.hanem klasszikus levelet:D

amugy előre is boldog szülinapot!!:)

2011. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) Bár boldog csak akkor lenne, ha vele lehetnék...

Lehet, hogy csinálok egy klippet a képeinkből... És bedobom a ládájukba a dvd-t... Ez milyet ötlet?

2011. jan. 10. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Am az fordult meg már a fejedben, hogy letörlöd a pics@ba az egészet?!... vagy ha oly kedves emlékek kiírod dvdre stb. Ez kiábrándító tök mind1 milyen párkapcsolat...
2011. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam rá, csak pl majdnem fél éve nem is nyúltam a gépemhez...
2011. jan. 10. 20:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kellene ilyen képeket ill. beszélgetéseket tartanod a gépen.Másko legyél elővigyázatosabb.Ha ez már a múlt,akkor töröld ki.Amugy a mentett beszélgetéseknél és képeknél nincs dátum?(Ez érdekes...)A levél tényleg jó ötlet,de ne vidd túlzásba a nyomulást,mert nem szeretik a pasik.
2011. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de van dátum, de sztem meg se nézte... fene tudja...
2011. jan. 10. 20:59
 9/10 soma1492 ***** válasza:
49%

Sziasztok!

szerintem kérjél kártérítést attól aki csinálta az operációs rendszert (nem akarom nevén nevezni őket):-) A lényeg hogy attól hogy külön fiókot csináltok a másiknak vagy a gyereknek csak annyit jelent hogy a ti fiókotokba nem tud belépni, de a merevlemezen azt néz meg amit akar a ti puci képeiteket is. A lényeg hogy ha emiatt úgy megharagszik hogy nem fogad vissza akkor ne sajnáld hanem keress másik pasit és kész. gondold el ha ez 20 év házasság és 3 közös gyerek után történik. Meg kell tanulni a roszban megtalálni a jót.

Még egy dolog ha ilyen dolgokat el kell dugni akkor vegyetek egy pendrive-t és arra rakjátok a ciki cuccotokat. és amikor nem kell szigorúan vegyétek ki a gépből és jól rakjátok el

Hali

2011. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van dátum,akkor hívd fel rá a figyelmét.Szerintem érdekelni fogja.
2011. jan. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!