Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én tetszem neki? Ezek jelzések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én tetszem neki? Ezek jelzések tőle? Vagy csak egyszerű barátság?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel elég jó kapcsolatban vagyunk, még azért annyira nem ismerjük egymást, de van egy óra amin együtt vagyunk. Mindig köszön nekem, tegnap előtt megjegyezte nekem hogy: Órán találkozunk! Hogyan közelítsek hozzá?

Suli után nem érek rá sajna mert mindig van valami dolgom, hogy? mikor? Tudom hogy szinte már megadtam magamnak a kérdésemre a választ, de kíváncsi vagyok ti mit tennétek ebben a helyzetben..


2009. febr. 27. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem a köszönés, és pár kedves megjegyzés nem feltétlenül a szerelem, hanem az alapvető intelligenciájáról árulkodik.


Mindenesetre, ha tényleg szeretnél Tőle többet, akkor cselekedj minnél gyorsabban, hiszen ha már egy szoros barátság alakul ki nálatok macerásabb lehet a dolog(fél hogy tönkre megy a barátságotok, vagy egyáltalán nem is tudná már Veled elképzelni)


Nem kell nagy hókusz-pókusz: egyszerűen hívd el valahova. Ha van sok témátok és jókat tudtok beszélgetni üljetek be egy nyugis helyre vagy vidd el sétálni, ha pedig még "akadozik" a beszélgetés akkor menjetek moziba és ott adni fogja magát minden.


Sok sikert, szorítok!:)


-Tündérlány(17)-

2009. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Odin777 ***** válasza:
ja ,vedd ki a dirty dancing2-t
2009. febr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!