Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy nem merek összejönni egy sráccal ( vagyis nem tudnék benne teljesen megbízni) akinek sok barátnője volt már és eléggé szeretik a csajok?

Figyelt kérdés

sok barátnője volt már, nagyon jól néz ki, én viszont átlagos kinézetű vagyok, nincs nagy mellem se.

Volt barátom is ilyen volt,imádták végülis a csajok, és hát megcsalt stb...és szakitáskor hozzátette,hogy túl átlagos votlam neki, vagyis hogy ő a szőke/nagymellű/agyonszolizott csajokra bukik.És félek hogy ugyanez megismétlődik ezzel a sráccal is :S


Amúgy meg a kapcsolat elején vagyunk,nemrég jöttünk össze, és a volt barátnőjét azért dobta ki,mert féltékenykedett,és megunta...(ahogy néztem a volt bnője is átlagos csajszi volt, viszont elég nagy melle volt)


2011. jan. 12. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom elég fiatalok vagytok még, és hát ilyenkor a megcsalás nem egy elvetett dolog. Sok fiatal szeretné magát kiélni úgy, hogy minél több emberrel kavar, fekszik le. Ilyen fiataloknál még inkább a külső dominál, a belbecs másodlagos. Az előző barátod is ilyen volt, mint most ez, szóval én azt mondanám, hogy hagyjad. Az ember sokszor képes ugyanabba a hibába beleesni, mintha direkt bevonzaná az ilyen embereket. Ha már most attól félsz, hogy meg fog csalni, megértem. És valószínűnek tartom, hogy meg is fogja tenni. Amúgy is, az előzővel azért szakított, mert féltékeny volt rá. Szerinted te nem lennél rá féltékeny, mikor még nem is vagytok együtt, de már most ezen jár az eszed?
2011. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mindhárman 20 évesek vagyunk
2011. jan. 12. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!