Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket érdekelne? [Lányoknak]

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket érdekelne? [Lányoknak]

Figyelt kérdés

Van egy lány,aki nagyon tetszik.Nemrég votam thaiföldön,és hoztam neki egy karkötőt,ajándékba.Teknőse(i) van(nak) és ez alapján a karkötőn is azok vannak.Nem szeretném neki csakúgy odaadni,hogy tessék,ezt hoztam neked.Azt gondolom,hogy írok neki egy levelet,majd körbeégetem,és nem írom rá a nevem,hanem álnéven írok neki,majd ilyen ,,titokzatosan" írogatok neki továbbra is,majd vmelyik levélnél megmondom,hogy jöjjön ide és ide,ott megtudja ki vagyok,a helyen lesz 1 levél,amiben az áll,hogy forulj jobbra és akkor leszek ott én,virággal a kezemben.Tudom,melyik a szekrénye,és be tudom csúsztatni. Jó terv?

[Kort is írjatok légyszi.]

13/F


2011. jan. 12. 16:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon édes, de gy valamit vegyél figyelembe!

Nagyon fontos, hogy milyen a lány!!

Ha ő is olyan kis fiatalkább, kis romantikusabb, szerényebb fajta, akkor mindenképp érdemes megpróbálnod, sikered lehet:)

VISZONT! Ha a lány az a nagyszájú, "koraérő" típus, aki felnőttesebben viselkedik, és idősebbnek akar tűnni (nőies cuccok, esetleg magassarkú, akkor ezt semmikép ne csináld, mert csak lenézne!

Sok sikert, remélem összejön:)Biztos nagyon édes lehetsz, és remek fiú fog belőled válni:)

2011. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sok fiú mer ilyet csinálni! Egyáltalán nem gyerekes, vagyis igen, de jó értelembe! De azért a terven még finomíts egy kicsit, mert eléggé lebukásveszélyes:)

13L

2011. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Rendben,majd megírom ;)
2011. jan. 15. 07:39
 24/26 anonim ***** válasza:

Jaj de aranyos vagy :) Itt csak akkor lehet bukta, ha a lánynak nem jössz e annyira vagy más tetszik neki :/szóval ha nem vagy benne biztos, hogy tetszel neki, akkor szerintem csak add oda neki, és utána még udvarolgass :) De amúgy szerintem nagyon jó ötlet :) csak nehogy ne jöjjön össze, én inkább odaadnám simán, biztos nagyon értékelné a gesztust :) Édi vagy :) :P


15/L

2011. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Biztos nagyon édes lehetsz, és remek fiú fog belőled válni:)"

Milyen igaza lett! ;)

2013. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Jaj koszonom dragam!
2015. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!