Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi és nő közti barátság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és nő közti barátság, vagy ez már szerelem?

Figyelt kérdés

A sztori röviden: A férfi és a nő nagyon jóban vannak, minketten huszonévesek, együtt járnak dohányozni, beszélgetnek, hülyülnek, DE a férfi megeszi a nő maradék ételét, és a nő olyant ír a férfinek, hogy szeretlek!

A két ember között milyen kapcsolat akkor, ha a férfinek nincs barátnője a nőnek viszont állítólag van barátja.

A nő folyton taperolja a pasast, sőt a pasi visszautasított egy lányt, akinek bejött. Igazából arra lennék kiváncsi, hogy 2 hónap ismeretség után lehet valaki annyira közvetlen barátja a másiknak, hogy csak barátok, vagy ez több annál, mert szerintem több...

Én külső szemlélője vagyok a dolgoknak, de ez már úgy ledöbbentett, mert én nem mernék egy pasinak sem olyant írni, aki csak a barátom, hogy szeretlek, mert félnék, hogy félre érti, de azt sem értem, ha a nőnek van barátja minek ír ilyent egy másik férfinek...

Na szerintetek ilyenkor a pasi tud a nő kapcsolatáról szerintetek ez csak barátság, mit gondoltok a nőről és a férfiról? Tudom kicsit összetett a dolog, de érdekelne mások véleménye.


2011. jan. 12. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat alapján írom, hogy van igaz barátság nő és férfi között meg nincs is. Ez az ő esetükben már túllép a barátság fogalmán.
2011. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Létezik, csak nehéz heteroszexuális ellenkező nemű egyéneknek megtartani a határvonalat. De ez így már nem barátság, már tovább mutat annál.
2011. jan. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is tapasztalatból, mondom, hogy létezhet csak barátság fiú és lány között! Amennyiben nem ejt rabul a másik külseje azaz nincs egymás iránt egy picike szexuális vágyatok sem. És van párotok emellett..


Nekem van ilyen lány barátom! Már 9 éve barátok vagyunk és semmi szex meg sem fordult semmi hasonló a fejünkben.


DE! Egyszer bele is estem az egyik lány barátomba nekem senkim nem volt neki volt barátja, de semmi sem volt az ellenére, és csak bizonyítanom kellett, hogy jobb vagyok mint a pasija, de ez nem is volt nehéz mert ő is belémszeretett, és a pasiját egy idő után el is hagyta...azóta együtt vagyunk.

2011. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak férfi barátaim vannak, van kb. 2 lány, szóval ilyen alapon vagy nincsenek barátaim, vagy ribanc vagyok :)

Elárulom: Létezik barátság férfi és nő között.

2011. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én pont ilyen "barátságban " vok osztálytárssal. pont ugyanez van csak épp én nem mondom neki h szeretlek. de ugyanez. még a kajaevős is , mondjuk mi 15 évesek vunk :)
2011. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ebből egy kukkot se értek !És ez klafa !
2014. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!