Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok. Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok. Vagy csak én fújom fel a dolgot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy a barátnőm hosszú idő óta(évek) nem volt buliba és el akar menni a barátnőjével valahova a jövő héten.Nagyon be van indulva mert azt mondta vágyik már rá hogy kikapcsoljon.Én meg totál féltékeny vagyok és sokszor nehezen leplezem.Persze nem akarom hogy ne érezze jól magát vagy ilyesmi.Megkérdeztem tőle hogy ott táncolnak-e más srácokkal és azt mondta igen előfordul hogy odamennek táncolni,de mondta hogy ha "olyan" lenne vagy átlépne egy határt leállítaná.Én ettől még jobban féltékeny lettem,sőt,már olyan hülye gondolataim vannak,hogy mi lesz ha valaki ott megtetszik neki meg ilyesmi.A poén az hogy okom sincs rá hogy ilyeneket gondoljak,mert sosem volt és tudom hogy őszinte velem.Mégis meghalok a féltékenységtől.Vagy nem kellene ezt ennyire felfújni?
2011. jan. 14. 09:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok az a bulizós fajta, de ilyen esetben akkor is elmennék vele. Am ha én kikapcsolásra vágyom, akkor odabújok barátomhoz, átölelem és beszélgetünk. Én csak vele tudnék így kikapcsolni. =)
2011. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen sokszor mi is így vagyunk sőt szinte mindig,de most vágyik erre is.Az a helyzet hogy hülyeséget írtam mert nem a barátnőm hanem a menyasszonyom.

Független ettől nem tudom mit kezdjek ezzel a hülye érzéssel,meg az ezzel járó félelemmel.

Persze a világért sem akarom elrontani a kedvét.Sokszor megnézik amúgy.Persze engem már az totál felidegesít,és legszívesebben leverném persze ezt csak gondolatban játszom el és próbálom nem mutatni.

2011. jan. 14. 10:00
 13/14 Azeriel ***** válasza:

Figyi TEsa XD megnézik az mért baj ? :D

bakke örülj neki hogy ilyen jó nőd van én erre büszke szoktam lenni ja és ne rontsd el a kedvét!! de inkább menj vele el szórakozni! üdv Azeriel

2011. jan. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kellene. A tánc nem megcsalás. Ugyanúgy megláthatna egy fiút, az utcán, az iskolában vagy a munkahelyen is.
2011. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!