Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit válaszolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit válaszolnátok erre? Ha egy fiú ezt mondaná (lent)

Figyelt kérdés

képzeld magad a történetbe..

a fiú meg a lány osztálytársak elvannak egymással majdnem lett sex .de aztán mégse. és a fiú beleszeretett a lányba de még nem mondta el neki h szereti kb úgy vannak egymással .. (ölelések puszik)


nah és ha a fiú ezt mondaná:

szeretni imádni,használni és boldogabbá tenni az életed amit megvédeni megovni szeretnék.. szeretlek kicsikém.


2011. jan. 14. 12:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a használni-t én sem értem... amúgy meg az egész mondat értelmetlen (igen, állítmányhíjas).

Nem a vallomással magával van a gond, inkább ezt a mondatot kéne újrafogalmazni. Valld meg neki, csak ne ilyen közhelyesen és nevetségesen!

2011. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
szerintem nagyon gáz,nekem egyáltalán nem jön be az ilyen nyálaskodás..szeretem ha kedveskednek de ez már nagyon nyálas.
2011. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Engem jobban meghatott a tegnap az hogy a baratom odabujt hozzam, belegabalyodott a hosszu szokes gondor hajamba es azt mondta hogy "szeretlek kincsem":D Aztan meg motyogott valami ilyesmirol is de nem voltam ott ...epp a fellegek kozott szaltam! A lenyeg az hogy az mondd neki amit valoban erzel, es ne azt nezd hogy hogyan reagalja le! ...Ahogy az en baratom tette:))
2011. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Aki gáznak tartja, azoktól kérdezném:

Mit kellene mondania? Talán hogy "Leszopsz?"

Az elég férfias?

2011. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, sz@r lehet neked, ha csak ezt a két végletet ismered...
2011. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
te ismered a lányt. Te tudod milyen a személyisége ha ilyen kis érzékeny meg romantikus akkor biztos, hogy örülni fog neki bár előszőr ne tárulkozz ki neki ennyire amig nem tudod h ő is akarja e. Ezt ellőheted akkor is amikor már együtt vagytok és romantikáztok. Most még csak egy olyan pillanatban elég ha ránézel és azt mondod neki : azt hiszem kezdek beléd szeretni / beléd szerettem
2011. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

szerintem lényegretörőbb lenne ha csak annyit mondanál:

szeretlek!

(mélyen a szemébe nézve stb..)tök mindegy mivel köríted a lényeg ugyanez,és a csajok szeretik a határozottságot;)

2011. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A hatarozottsag nem azt jelenti hogy erthetetlen mondatot szavasz el neki! A szeretlek szo sokkal hatarozotabb csak az a helyzet hogy nem a magyar nyelvben:)
2011. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ha komolyan mondja,és gondolja egy szónak is súlya lehet..(nagyobb is mint többnek)
2011. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kedves első a korod ellenére nagy hülye vagy...


Kérdező, nem muszály pont ezeket a szavakat használni, én nem nagyon mondanék ilyet egy lánynak, persze ez lehet azért, mert másmilyen az ismeretségi körünk és más a neveltetés. Ha így érzed akkor mond.


18/F

2011. jan. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!