Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy a gyerekek már alszanak, felteszek egy kérdést: Mikor mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Megismertem chaten egy lányt. Kezdek iránta érezni valamit, annyira sok a közös bennünk, sok olyan dolog ami mély érzelmekhez kötődik, és nagyon kevés dolog különbözik, az meg mind kicsinység.


Már az első pillanattól lehetett érezni hogy ebből lehet több is barátságnál, és nagyon ebbe az irányba halad az egész.


Egy dolgot eltitkoltam előle, mégpedig azt, hogy mozgáskorlátozott vagyok - aktív életet élő kerekesszékes -. Valahogy mindig olyan jó a hangulat, egyszerűen sose passzol az alkalom hogy elmondjam neki, és attól félek, hogy ha megtudja, akkor megváltozik minden. Rögtön az elején nem akartam neki elmondani, mert ugye akkor még nem ismerhettem, és úgy érzem esélyem se lett volna arra hogy bármi is kialakuljon közöttünk.


Abban reménykedtem eddig, hogy ha csak akkor mondom el,ha már erős kötelék van köztünk érzelmileg, akkor ezen van esély, hogy túl tudná tenni magát, de én ezt egyre nehezebben viselem. El akarom neki mondani, mert így úgy érzem mintha játszanék az érzelmeivel, és azt nem akarom!


Mit tegyek, mikor mondjam el neki?


2011. jan. 15. 01:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

sztem fogd meg ezt a kérdést és másold be neki :D az ucsó bekezdés 1. része: bazi nagy hazárd játék :D szép nagyot lehet vele bukni


am meg jó nem a fehér herceg effektus de lehetne rosszabb is [+ végre 1 kérdés aminek tényleg van értelme nem a 14 éves vagyok és szűz nagyon ciki?..]


am erre nyilván nem tudsz megfelelő hangulatot teremteni .. különben is mit mondhatnál? menyünk el focizni ja bocs mégse..?

1x túl kell esni rajta kétlem hogy erre a beszélgetésre van megfelelő hangulat

de am ha a csaj is tisztában van azzal h alakulgat vmi:

akkor másold be ezt ha mást nem azt értékelné hogy érdekel annyira hogy parázol :D


19F

2011. jan. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
kár, hogy a lényeget nem osztottad meg velünk, elvált vagy-e vagy házas. A gyermek mindkettőre utalhat akár. HA az első, akkor mondd el neki minél előbb, fölöslegesen ne húzd az agyát, lehet azonnal otthagy. Neked is jobb, nem álmodozol róla fölöslegesen hónapokat. Ezt nem érdemes eltitkolni, ha már úgyahogy ismered. Szerintem.
2011. jan. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A gyerekekre a kis trollkodó pondrókat értettem, mint az első hozzászóló. Nagyon köszönöm a többi választ! :)
2011. jan. 15. 01:19
 4/17 Moszuke ***** válasza:

hú b*sszus ez érdekes..

nem igazán tudok érdemben segíteni, amit írni akartam már leírtad a végén te magad is.

ha tovább húzod lehet, hogy érzelmileg jobban fog hozzád kötődni és nem "veszíted" őt el, de akkor "játszol" az érzelmeivel... és az is meg lehet, hogy hozzád vágja, hogy miért csak most szólsz..?


ha meg most, erős érzelmi kötődés nélkül szólsz akkor az is baj.



én amondó vagyok, hogy ezt már a legelején mondanod kellett volna neki, ha magamból indulok ki.

én minden testi és lelki hibámat kitártam a barátnőmnek 1 héten belül.

ez úgy gondolom így a korrekt.. és ha a hibák ellenére azt mondja, hogy ő ad 1 esélyt kettőnknek akkor fog szeretni igazán.


hát szerintem mihamarabb keress rá alkalmat:S

hu b*sszus, kb sose sajnálok embereket, de téged most egy ici picit megsajnáltalak.

remélem nem lesz "baj"

sok sikert.

2011. jan. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Moszuke, fanclubod van? Éppen válaszolni akartam, de elolvastam a tiedet, és már inkább hagyom is, benne van minden! :)


Kérdezőnek meg én is sok szerencsét kívánok!

2011. jan. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Pontosan, te magad válaszoltad meg a saját kérdésedet. :)

Tök jól látod!

2011. jan. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Moszuke: Nagyon igaz, és köszönöm az elgondolkodtató sorokat, de:


Te is beláthatod, ha minden ismerkedést úgy kezdek - sarkítva -, hogy "Heló szia, gyépés vagyok!", akkor szingliként is patkolok el.

2011. jan. 15. 01:26
 8/17 Moszuke ***** válasza:

heheh de jól esett így estére ez a fanclub szöveg:D egy tört mmorpg fórumon 10-20fős bagázs csinált Moszu fanclubot:D a fórum aláírásukba van kiírva mint jelképes tagság meg ilyenek:D mennyi hülyülés volt abból amikor ez beindult te jó ég..:DD

ott is a parasztságom és héba-hóba jólmegaztmondtad dolgok miatt szerettek meg a népek:) aztán ezeken jókat hülyültünk:)

OFF vége,



nos.. én szélsőséges ember vagyok... nem tudom elképzelni milyen a te helyedben, de én a minimálisnak mondható testi hibáimat nem takargatom.

a te esetedben talán jobb ha vársz a dologgal egy kis időt, ugye az érzelmi dolog miatt.. de ne ess át a ló túloldalára:SS

2011. jan. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

na igen :D muszuke az őszinteség jó dolog :D de az emberek manapság nem mindig vevők rá :D ja am fanclub ?:D

19F

2011. jan. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 mimosa válasza:

Szia, a válaszadók, már tényleg leirtak mindent, én csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy én (28/L) nem küldenélek el csak azért mert kerekesszékben ülsz. Ha tényleg szimpi lennél, meg minden, a lány helyében én simán adnék ugyanúgy esélyt :)


Sok sikert

2011. jan. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!