Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarta tudni mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarta tudni mit jelent az idézet? Honnan tudjam hogy szeret-e? Valami jó csajos tipp, mit tegyek, h keressen?

Figyelt kérdés

a barátommal elég csúnyán összevesztünk szerdán.

nehéz lenne eldönteni ki a hibás talán mindkettőnknek igaza van. lényegtelen.

hát azóta mindketten duzzogunk és azóta nem beszéltünk.

tegnap beléptem az msn fiókjába, tudom bunkóság és poénkodott a tesójával.

ezek szerint ez csak nekem ilyen nehéz ő boldog nélkülem?:(nemis akarom megkeresni, nem csinálok hülyét magamból

hazudott,h szeret?:(honnan tudjam h érez-e még irántam?

aztán kiirtam egy angol idézetet ami szomorú.

és ráirt az egyik haverjára hogy fordítsa le neki az idézetemet...


2011. jan. 16. 10:19
 1/3 A kérdező kommentje:

msnen meg kerüljük egymást, szerintem direkt nem jön fel... nemtudom miért.

NEMÉRTEM.

MOST MIRE VÁR???

ÉN TUTI NEM KERESEM FEL, HA AKAR VALAMIT HIVJON

2011. jan. 16. 10:25
 2/3 anonim ***** válasza:
biitosan hogy szeret :) amikor barátommal nagyon össze vesztünk, én egész nap csak bőgtem, zokogtam, minden bajom volt, ő pedig csak focizott és mosolygott...mikor kibékültünk elmondta hogy nagyon rossz volt engem igy látni és legszivesebben ő is sirt volna, de a férfiak inkább mindig erősebbnek mutatják magukat... én a helyedbe megkeresném és beszélnék vele...hülyének semmi képp semfog nézni :) próba szerence ;)
2011. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pf... gratulálok... belépni a barátod msnjébe... tudod van olyan hogy MAGÁNÉLET amihez neked semmi közöd sincs, hiába a barátod....
2011. jan. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!