Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szeretném ha Ő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szeretném ha Ő is érezné egyszer azt amit én. Tipp?

Figyelt kérdés

a barátommal 2napja összevesztünk, felvetettem az 5letet hogy kérek tőle egy kis szünetet, rengeteg baj összejött most nekem, és nem akartam ezzel terhelni. Hallottam hogy nem örül neki, de megértette azt mondta bármeddig várna rám. Nekem azonban 2nap is sok volt nélküle felkerestem.

Most nézem a facebookon hogy közben ma 2csaj ismerősének is irt hogy "szia boldog névnapot :)" meg ilyenek.

én meg irtam neki, h örülök h ilyen jól elvan nélkülem, mondta h csak felköszöntötte őket meg ne gondolja rosszra. Rátettem a telefont.

Elég félreérthető. Szeretném ha 1x ő is féltékeny lenne rám. Csak én nem csinálok ilyeneket, de 1x megérdemelné.


Nemérdekel mi a szemétség és mi nem, ez számomra eléggé ugy tünik h tökéletesen megvan nélkülem és egyből mást széditene... visszavágót akarok, akár dedós akár nem


2011. okt. 11. 17:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert boldog névnapot kívánt valakinek??? Jézusom.
2011. okt. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
ÚRISTEN te asszony. házisárkány lvl 80
2011. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? 10? Mert aki azon kiakad, hogy a pasija felköszönt valakit a névnapja alkalmából az azon a szinten van. Ez az egyik. A másik meg, hogy TE kérted, hogy ne keressen két napig erre most az a bajod, h nem keres két napig?

Te nem vagy 100as az tuti!

2011. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
ez tuti max 12 éves! vagy kamu ilyen buta nem lehet senki
2011. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Pórázt és szájkosarat nem akarsz tenni rá?

Üzenem a pasidnak, hogy meneküljön, amíg nem késő.

2011. okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
mert nektek nem esne rosszul hogy ti mondotok neki valamit és egyből ir más nőknek? nem??? kb nekem ugy jön le hogy nemis meri megmondani nekem h nem szeret és egyből máshoz fut
2011. okt. 11. 17:43
 7/22 anonim ***** válasza:
Felköszönteni valakit mióta félreérthető? Szerintem neked is ki kéne próbálni.
2011. okt. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
agyalágyult
2011. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Most nézem a facebookon hogy közben ma 2csaj ismerősének is irt hogy "szia boldog névnapot :)" meg ilyenek."


Mit jelent az, hogy "meg ilyenek"? Írt még nekik valamit a felköszöntésen kívül?

2011. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Tudod mit, örülj neki, hogy ha még egyáltalán szóba áll veled.


Szerinted neki hogy esett, hogy te kérsz egy kis szünetet?

A szerelem nem olyan, hogy kikapcs, bekapcs, gondolom ő is szenvedett két napig, hogy egyáltalán keresed-e még, vagy mit csinálsz és kivel...

Lehet, hogy pont ő akart téged így féltékennyé tenni. És bejött!


Ebben a szituban nincs igazad, és ha nekikezdesz sz.rtkeverni, levonja a következtetést, hogy nem is szereted, és nem csak szünetet akarsz, hanem szakítani. Úgyhogy inkább kidob ő téged, legalább nem alázod meg annyira.


Ha akarsz tőle még valamit ebben az életben, akkor kérj tőle bocsánatot, meg egy időpontot a randihoz, és hízelegj neki egy kicsit, hogy érezze, hogy mennyire szereted és hiányzott.


Ha csak bosszút akarsz állni, meg hisztériázni, akkor hagyd elmenni.


Szerintem túl sok tévét nézel...

2011. okt. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!