Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy a szerelmem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy a szerelmem a kedvesem iránt inkább már csak nagyon erős szeretet. Voltatok ilyen helyzetben? Mit tettetek?

Figyelt kérdés

A barátommal már három éve együtt vagyunk (én 21, ő 25), az összeköltözést is egyre komolyabban fontolgatjuk. Mióta a kapcsolatunk tart, szinte naponta találkoztunk. Borzalmasan érzem magam, ha nincs velem, szükségem van a közelségére. Ő állítása szerint is fülig szerelmes belém, ezt érezteti is velem. Azonban számomra ez már nem szerelem, talán egy nagyon erős barátsághoz tudnám hasonlítani, vagy valahogy olyasmihez, mintha lenne egy bátyám, akivel nagyon jóban vagyok. Mióta így érzek, a szexet sem kívánom vele (mással sem, senki nincs a láthatáron, és nem is szeretnék), de úgy érzem, nem tudnék meg lenni anélkül, hogy együtt járkálunk szinte mindenhova, együtt nézünk filmet, főzünk, takarítunk, bevásárlunk, semmi különleges, csak ezek az egyszerű, mindennapi dolgok.


Nem tudom, mi tévő legyek. Nem hiszem, hogy az egyedülléttől félek, előtte sokáig nem volt senkim, nem vagyok annyira társasági lény sem. Szeretném, ha főként olyanok írnának, akik hasonló helyzetben voltak. Szakítottatok, vártatok, megalkudtatok?


2009. febr. 1. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

velem is volt már hasonló..olyan érzésem volt, mintha "meguntam" volna. persze nagyon szerettem/szeretem, de egy kicsit "sok" volt, hogy minden nap beszéltünk, találkoztunk. aztán volt pár nap (4-5), amikor nem találkoztunk, ráadásul előtte még volt egy kisebb veszekedés féle is...na akkor éreztem úgy, hogy nem bírom tovább, látnom kell, mert nem bírom nélküle, nagyon hiányzik... most meg újra olyan, mint előtte. nagyon szeretem, és jobban is esne a csókok, ölelések, stb...:)

remélem jobb lesz neked is:)

2009. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát megtudom érteni a problémád,nálunk is előfordult ilyen,3 éve vagyunk együtt,abból 2 és fél és együtt is élünk,azt egyáltalán nem tudom hogy a párom mit érez irántam,soha nem mondja ki,néha kimutatja és ezzel bekel érnem kb fél évig,vagy pár hónapig,így mivel nem tudom ö mit érez szépen lassan bennem is kezdtek kihűlni az érzések,nem kívántam a szexet,nem vártam mikor ér haza munkából,nem nagyon érdekelt van-e egyáltalán vele valami:-)lehet ez hülyén hangzott de így éreztem,aztán rájött hogy ez nem mehet így tovább,és elkezdett velem beszélgetni,többször mondta el mit érez,....megkérte a kezem....azóta sokkal jobb,mindennapos a szex is:-)Szerintem egy alapos beszélgetés,régi emlékek felidézése,szépen lassan felébreszti a vágyat!próbáld ki,sztem megéri:-)

L/23

2009. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

először is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Az első válaszoló példája, azt hiszem, közelebb áll a helyzetemhez. Nem tudom, hogy helyesen tettem-e, de szünetet kértem - egy kis idő jó lesz kulön, és vagy erősíti a kapcsolatunkat, vagy végleg megöli, amitől így előre is tartok.

Borzasztóan hiányzik. De remélem, valami jó sül ki belőle. :)

2009. febr. 4. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!