Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Pont egy hete szakitott velem és borzasztóan hiányzik.

Figyelt kérdés

Nem tudom és nem is akarom elfelejteni.Vissza akarom szerezni.Ne irjátok azt hogy majd idővel könnyebb lesz pls.

Én 24/F ő 32/L


2011. jan. 16. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tökre megértelek. Nekem párom tegnap mondta azt hogy tartsunk szünetet, sőt nem is keveset, 1 hónapot!!! Felhívtam, megbeszéltük, és így nem lett szünet a dologból.

EGyébként köztünk is olyan sok korkülönbség van mint köztetek!

Nem akarsz privibe beszélni?

2011. jan. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
küldtem egy levelet
2011. jan. 16. 12:02
 3/5 A kérdező kommentje:
felveszlek msnre ott jobb dumálni
2011. jan. 16. 12:04
 4/5 A kérdező kommentje:
ezen az msn cimen beszélhetünk deakarisztid@hotmail.com
2011. jan. 16. 12:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm meg 9 évvel idősebb. Azt mondogatja már egy ideje hogy nem lesz ez így jó, ekkora korkülönbséggel. De én tudom, meg érzem, hogy vele eddig a legjobb minden, sokkal jobb mint bárkivel előtte. Szóval én is megértelek. Nehéz, de ha sikerül elérned neked is hogy végre rádöbbenjen hogy tényleg annyira szereted mint ahogy még soha senki más nem szerette, akkor együtt lesztek.
2011. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!