Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, aki úgy 6 évvel idősebb nálam. Neki tetszek, csak nem tud potenciális partnernőként tekinteni rám. Én is inkább, mint valami "bátyó" vagy "apa" féleségként tekintek csak rá. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Hát igen,ahogy egymással beszélgetünk úgy ki lehet venni,hogy ő az idősebb nálam és a tapasztaltabb is.Meg eléggé atyáskodóan beszél velem.Azt hiszi,hogy egy gyerekkel áll szemben!!!Nem is nagyon hagyja,hogy úgyszóval elcsábítsam őt.Ilyenkor csak olyan pillantásokat küld,azt sugallja nekem,hogy hé kislány,menj vissza az oviba a társaid közé,mert kinevetteted magadat előttem.
2011. jan. 16. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? azt jó lenne tudni.
2011. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16...:-P
2011. jan. 16. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is ez a szitu, csak én 20 vagyok ő meg 26...

De lehet én tényleg nagyon gyerekes vagyok még hozzá, bár a gondolkodásom elég érett csak hülyén viselkedek néha:P

2011. jan. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ja én is így vagyok,néha tudok hülyén viselkedni vagy van olykor fura megnyilvánulásom is.
2011. jan. 16. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!