Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme "küzdeni"? Visszaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme "küzdeni"? Visszajöhet még az érzés?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónapot voltunk együtt, minden nagyon klasszul ment. Viszont a napokban előállt azzal, hogy neki nem való komoly kapcsolat, nem érzi már annyira, hogy szerelmes lenne, viszont barátságnál sokkal többet érez. Van értelme próbálkozni, hogy túllegyen ezen a "megingáson"? Visszatérhet még a lángolás?


Ő 19, én 18 éves.


2011. jan. 17. 19:35
1 2
 11/12 anonim válasza:
az a fiu az a tipus aki csak kihasznal,ha baratsaggal "fenyeget" az sose volt szerelem :) ne higyj neki nyugodj meg es semmikep ne kezd bele mas kapcsolatba/kalandba meg elnem felejted 22/f
2011. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
bocsi az elozo vagyok csak elfelejtettem anyit hogy,de lehet mas erzeseit iranyitani megpedig "jatekokkal" jaccasz vele ha volt valami pici erzelem fellehet lobbantani par apro cselekedetel,csak azok nagyon csunya dolgok es egy szep nap ugyis vege mindennek.szoval tobbet a szemebe se nezz :) "jobb az elso harag,mint az utolso" sose feledd :)
2011. jan. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!