Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért viselkedik így velem a Kedvesem? Nem normális szerintem. Bővebben lenn

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt (csak), és az a probléma, hogy még valahogy nem került a szexre a sor, meg kérdeztem mi oka van ennek, nem akart válaszolni, mindent harapófogóval húzok ki belőle, nem erőltetem a szexet, csak rákérdeztem. Nehezen benyögte múltkor: A szex csak rajta múlik(a barátomon). Ezen besértődtem, kicsit megalázónak találtam. Most újra rákérdeztem, most azt mondja, fél, hogy terhes leszek (nem szeretek védekezni) és hogy mindig megzavarnak (eddig sose zavart meg senki petting közbe). A volt barátnőjével is 1 évig együtt volt, de nem volt testi kapcsolat köztünk, erre nem is válaszolt, h mért. Nem kérdeztem tovább. Ma azt mondja, hogy azért, mert szerinte én a szexre alapozok... Ez nem így van, a pettinget se én kezdeményezem! Meg egyik volt barátnőjével az iskolában feküdt le, a lánnyal nem volt együtt sokáig(3hónap). Furcsa, ott nem félt, hogy meglátják? itthon meg fél, de tudja, hogy a szüleim nem jönnek be a szobámba. Szóval nem szüz már. Nem értem. Mi gond lehet? Rendesen szokott állni neki, de ma elég hamar le lankadt! Nem szeret beszélni az ilyenről, utoljára tavaly nyáron volt együtt lánnyal. Mi lehet a gond? Mit tehetnék az érdekében, hogy több is legyen köztünk?

mindketten elmúltunk 17 évesek.

Én L.


2011. jan. 17. 23:20
1 2 3 4 5
 11/49 anonim válasza:
100%

Szerintem szűz még, de ez nem gáz!Mondd meg neki, hogy bizonyítsa be, hogy nem az!:)

Viccet félretéve, ha nem lesz szex, akkor fakereszt ennek a kapcsolatnak, egyre több feszültség lesz a későbbiekben.

Én egy lánnyal jártam így, egy évig nem volt szex, és persze megsértődött, amikor otthagytam, pedig nem mondhatta, hogy türelmetlen voltam...

F

2011. jan. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Holnap találkozunk, át jön. És meg szeretném kérdezni, hogy mért ilyen? De nem tudom, hogyan kezdjek bele, mit mondjak? Irna valaki egy példát? Amúgy igen, sok vita volt már ez miatt kettőnk között.
2011. jan. 17. 23:59
 13/49 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre a korotokat, az a sor valahogy kimaradt, valóban elég valószínű lehetőség, a péniszkomplexus mellett a szüzesség is. Beszélgetés során felvetném mindkét témát, hogy elmondhatja őszintén akármelyikről is van szó.
2011. jan. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
90%

"fél, hogy terhes leszek (nem szeretek védekezni)"


Jól értem, hogy te nem szeretsz védekezni? Akkor, hogy gondoltad a szexet?


De javíts ki, ha rosszul értettem.

2011. jan. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy hoznám szóba, hogy ismételten belemelegedtek a pettingbe és próbálnék egy kicsit tovább menni, pl. kizipzározni a nadrágját, ha nem engedi, akkor kerek perec rákérdeznék mindkét előbb említett lehetőségre, nem tudom megpróbálnám belőle mindenképpen kihúzni a dolgokat, ha semmit se hajlandó mondani, akkor felöltöznék és otthagynám, ha erre sem becsül két hónap után akkor gondolkodjon magába.
2011. jan. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
83%

Egyik barátnőmnek olyan fickóval volt dolga, akinek ugyan felállt petting közben, de amint be kellett volna rakni, lelankadt egy szampillantás alatt. Nem vicc.

Amúgy ne vedd készpénznek amit egy pasi mondd az addigi szexuális életéről, ha úgy érzi hogy kevesebb nővel volt együtt mint te, vagy ő még szűz, de te nem, úgy hazudnak mint a vízfolyás, előadnak meredekebbnél meredekebb sztorikat, hallottam én már szűz (utólag kiderült...) sráctól kikötözős, nyilvános helyen csinálós, gruppenes sztorikat is:D Az már eleve gyanús, hogy ezek a szexpartnerek állt mindig lekövethetetlen vadidegenek, akikkel "csak pár hónapig" vagy "csak egy éjszakáig" voltak együtt:)

Szerintem kerek perec mondd el neki, hogy tudni akarod hogy mi az igazság, hogy mi a problémája, mert így kénytelen vagy azt gondolni hogy nem kíván téged. Azt is közölheted hogy megbízhat benned és számíthat rád, de ha utólag valahogy kiderül hogy nem volt őszinte hozzád, abban a pillanatban fel is út- le is út, tehát jól gondolja meg, mert ez így nem kapcsolat...Hátha kiugrik a nyúl a bokorból...

2011. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
A harapófogós módszer nem működik. Ellent fog állni. Ne akard kiszedni belőle, majd elmondja magától. Elég, ha elmondod, hogy te mennyire szereted, és szorítsd össze a fogad, de ne hozd elő a témát. Biztos van csomó jó dolog a kapcsolatban, beszéljetek azokról. Minél erősebben érzi a bizalmat, annál könnyebben osztja meg veled, amitől láthatóan tart.
2011. jan. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
98%

1.A srác szűz.

2.Baja van magával.

3.Ha jön a kérdés mi a baj ,rád tereli az egészet (az 1. és 2. pont miatt).

4.A suliban kefélős sztori több,mint "almás" (tehát 1. pont)

5.Te már "be vagy járatva",több pasit láthattál (ez már tényleg ijesztő egy 1. és 2. pontban szenvedőnek)

6.Mikor én 17 voltam (10 éve),MIÉRT NEM VOLT ILYEN AZ ÖSSZES 17 ÉVES CSAAAAJ????

2011. jan. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretsz védekezni, akkor én sem feküdnék le veled soha.
2011. jan. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Az exem is pont ilyen volt a kapcsolatunk vége felé.

Még az első hónapokban ő erőltette, hogy csináljuk már, csináljuk már. Én még akkor szűz voltam (ő is), és nem akartam elkapkodni. Pár hónap múlva végül is megtörtént a dolog, de gyakorlatilag nekem kellett letepernem, hogy történjen valami. Gyakorlatilag két perc volt az egész, és utána közölte, hogy ezt magának is meg tudta volna csinálni. Én a kis naiv, ezt azonban nem vettem a szívemre, próbálkoztam tovább, hátha történik valami ismét. Masszírozgattam, puszilgattam... Erre még mindig semmi. Végül felvettettem a témát, hogy miért nincs szex. Válasz: ő nem tudja. És szerinte mikor lenne: Nem tudja. Na a harmadik ilyen beszélgetésünk után elkezdtem sírni. Türelmes voltam, mert kb. másfél évig bírtam mellette, ebből egy év volt szexmentes. Már a végén nekem volt megalázó, hogy egy ujjal se nyúlna hozzám, mert "fúj".

Van egy ilyen magyar film, hogy Csak szex és más semmi, abban mondja Csányi Sándor, hogy a nőt igazából két dolog idegesíti: ha meg akarják dugni, és ha nem. Mindkettő nagyon bosszantó és megalázó tud lenni.

2011. jan. 18. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!