Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért viselkedik így velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért viselkedik így velem a Kedvesem? Nem normális szerintem. Bővebben lenn

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt (csak), és az a probléma, hogy még valahogy nem került a szexre a sor, meg kérdeztem mi oka van ennek, nem akart válaszolni, mindent harapófogóval húzok ki belőle, nem erőltetem a szexet, csak rákérdeztem. Nehezen benyögte múltkor: A szex csak rajta múlik(a barátomon). Ezen besértődtem, kicsit megalázónak találtam. Most újra rákérdeztem, most azt mondja, fél, hogy terhes leszek (nem szeretek védekezni) és hogy mindig megzavarnak (eddig sose zavart meg senki petting közbe). A volt barátnőjével is 1 évig együtt volt, de nem volt testi kapcsolat köztünk, erre nem is válaszolt, h mért. Nem kérdeztem tovább. Ma azt mondja, hogy azért, mert szerinte én a szexre alapozok... Ez nem így van, a pettinget se én kezdeményezem! Meg egyik volt barátnőjével az iskolában feküdt le, a lánnyal nem volt együtt sokáig(3hónap). Furcsa, ott nem félt, hogy meglátják? itthon meg fél, de tudja, hogy a szüleim nem jönnek be a szobámba. Szóval nem szüz már. Nem értem. Mi gond lehet? Rendesen szokott állni neki, de ma elég hamar le lankadt! Nem szeret beszélni az ilyenről, utoljára tavaly nyáron volt együtt lánnyal. Mi lehet a gond? Mit tehetnék az érdekében, hogy több is legyen köztünk?

mindketten elmúltunk 17 évesek.

Én L.


2011. jan. 17. 23:20
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, persze, fogamzásgátlót szeretnék majd szedni, de a párommal még nem feküdtünk le. (nem tudni miért). Szóval ha arra kerül a sor, akkor valószinüleg majd elemgyek és ír fel valamit a nőgyógyász.

Megszakításos védekezés az úgytudom hogy az, amikor a férfi el élvez, de utánna vissza dugja.

2011. jan. 31. 22:36
 42/49 anonim ***** válasza:
Hát ezt akkor marhára rosszul tudod kislány. A fogamzásgátló meg 1 HÓNAP míg hat! Érted??? Elkezded szedni, és egy hónapig MÉG NEM HAT! Tehát nem akkor kell elkezdeni szedni, amikor már szexeltek, hanem előtte egy hónappal!!! Világos? Jesszusom, ekkora idiótát...Én se dugnálak meg a srác helyében...Atya ég...tajgetoszpozitív pitsa
2011. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Rosszul tudod.

"Mi az a megszakított közösülés? Latin neve: koitusz interruptusz. A férfi magömlés előtt kihúzza a hímvesszőjét a hüvelyből." ez a pontos fogalma.

De mielőtt lefeküdtetek ELŐTTE kell fogamzásgátló gyógyszert íratni. Fogamzásgátlónak kb. egy hónap kell, hogy tutira kifejtse a hatását.

Egyszerűen nem értem a gondolkodásod ne haragudj, előbb kerülj tisztába a fogalmakkal, a dolog jelentőségével utána szexeljetek, nem a középkorban élünk kellő forrás rendelkezésedre áll a saját felvilágosításodhoz.

Még egyszer mondom ne azután írass gyógyszert miután már szexeltetek, hanem egy hónappal előtte, pl. holnapután menj el az orvosodhoz. Egyes esetekben felírnak ilyen korban is spirált. Ha netán mégis lefeküdnétek mindenféle védekezés nélkül (a megszakítás nem az) akkor kérj 72 órán belüli sürgősségi tablettát.

A megszakított közösülés némileg valóban csökkenti a teherbeesés veszélyét, és ez a legősibb "fogamzásgátlás", hiszen ez is jobb volt mint a semmi de nem szabad erre bíznod magad, mert nagyon nem biztonságos.

2011. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
"elélvez, utána visszadugja" a helyes írásmód (bocs de nem bírom ki pedig tudom, hogy ultragáz belekötni ilyenbe) – amúgy erről még sosem hallottam, és sztem ez nem véletlen, hisz ha már a pasi elélvezett, akkor elkezd lankadni, szóval nemtom, hogy dugná vissza.. érdekes tévhit
2011. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:

Avval tisztában vagyok, hogy a fogamzásgátló 1, 1,5 hónap után kezd el hatni! :)

Tudom, hogy a megszakításos módszerrel is teherbe lehet esni, sok esély van rá, ahogy az óvszerrel és a fog.gátló szedésénél is van kisebb esély .

De ha nem a kérdésre válaszoltok, inkább ne is írjatok.

2011. jan. 31. 22:56
 46/49 anonim ***** válasza:

Tabletta 0,1-0,5%; óvszer 3-4%; megszakítás 35% az esély a terhességre.

Mi csak segíteni akarunk, ugyanis amíg nem tudtok megfelelően védekezni, addig ne szexeljetek, nem csodálom, hogy a párod így nem akarja, bár a pasi óvszer ellenességét sem igazán tudom megérteni, de mindenképpen fontos a védekezés és utána ne siettessétek, tervezzétek a dolog, egy kis alkohol (pezsgő) is segíthet, de tényleg tervezés nélkül spontán sikerülhet szerintem.

2011. jan. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

"elélvez, utána visszadugja"

Én még csak annyit tennék hozzá, hogy mégha vannak olyan férfitársak, akiknek nem azonnal vagy nem konyul le az első menet után, ezért visszadugja... a húgycsövében MARADT SPERMA tutira a hüvelybe fog kerülni.

én azt veszem észre, hogy mindketten ódzkodtok a magatok védekezésétől, esetleg a srác sem érzi azt, hogy neki is sapit kéne húznia a bohóckobakra. Vagy ha azért idegenkedik az óvszertől, mert allergiás a latexre, akkormeg mondja azt! Vagy te se szereted, ha óvszer van benned?

DE! Az óvszer sem nyújt 100% védelmet a nemkívánt terhesség ellen, manapság pedig tudomásom szerint egészen biztonságos fogamzásgátlók vannak, tehát nem értem a parázásod okát, kérdező! Ha meg még ennyit sem vagy képes megtenni magadért,... értetek, akkor meg bocs, de úgy kell! Ennyivel szexelni sem kötelező, meg együtt lenni sem... Férfiként nekem ez a véleményem.


Üdv: EE

2011. jan. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:

Tudom, és köszönöm. Ismerek több lányt, aki fog. gátló szedésével esett teherbe...

Amúgy nem is nagyon áll fel a barátomnak a pénisze, vagyis 4x próbálkoztunk, berakta, de le is lankadt egyből (még bennem)...

2011. jan. 31. 23:16
 49/49 anonim ***** válasza:

Azok a lányismerőseid vszleg nem mindent mondtak el, esetleg nem tudják mi olyan szert szedtek, ami meggyengítette volna a fogamzásgátlójuk 6Ását. Tehát megnyugtatlak, annak, hogy teherbe estek, nem a fogamzásgátló az oka. :-)


A barátodnak pedig sztem érdemes lenne egy szexuálpszichológushoz fordulni segítségért, mert most már jónéhány érdekes dolgot tudtunk meg róla is, amiből leszűrődött, hogy nála vmi pszichésen nem oké, ill. az is le7, hogy ezt az egészet a védekezés hiányából fakadó félelme okoz6ta, ő meg ilyen fiatalon még nem akar apuka lenni.


Üdv: EE


Tudom, és köszönöm. Ismerek több lányt, aki fog. gátló szedésével esett teherbe...

Amúgy nem is nagyon áll fel a barátomnak a pénisze, vagyis 4x próbálkoztunk, berakta, de le is lankadt egyből (még bennem)...

2011. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!