Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha valakinek (akár fiú, akár lány) nem volt 21 éves koráig párkapcsolata? Sokaknak lehet ilyen problémájuk, vagy manapság nem fordul ez elő az embereknél, csak ritka esetben?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 09:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

a barátom most 21 éves, és én vagyok az első barátnője... nekem ez jó érzés, hogy még nem volt egy rakat csajjal előttem :). persze, az kicsit zavart, hogy nekem kellett tanítani csókolózni, de már nagyon belejött :) szóval annyira nem gáz :)

17/L

2011. jan. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok és nem volt barátnőm, nem érzem gáznak csak zavar hogy nekem semmi nem jön össze, senkit se érdeklek.

Kíváncsi vagyok milyen az amikor valakinek van barátnője.

2011. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 19. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!