Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik, ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik, ha nincs velem, nagyon jó ha velem van, mégis folyton összekapunk. Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat folyton hiányzik és felőlem 0-24ig együtt lehetnénk.Mégis hogyha együtt vagyunk a legapróbb dolgokon úgy összeveszünk,hogy órákig nem beszélünk.Kiabálunk mindent egymásra és megkeseríti az együtt töltött időt...Ez másoknál is így van?

21/L


2011. jan. 18. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk nincs így...
2011. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zaemon ***** válasza:
Ilyen fiatalon még kár egy olyan kapcsolatot húzni-vonni szerintem, ahol sok a veszekedés... Kár ilyenre pazarolni a fiatalságodat! Ha komoly dolgokon vesztek össze, akkor próbáljátok megbeszélni, ha nem megy, akkor adott a végjáték. Ha pedig tényleg csak apróságokon vesztek össze, akkor szerintem a barátod részéről nem igaziak az érzelmek.
2011. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már két éve együtt vagyok a párommal,és nyugodj meg nekünk is így van...én is nagyon szeretem de a hétvégén is a barátnőmnél alszom,mert bár nem mondtam neki ki de ez így nem jó.Nem érzed úgy mintha kevesebbet figyelne oda rád?

nyugi nem vagy egyedül.....

2011. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én most léptem ki egy ilyen kapcsolatból, mikor már úgy beszéltünk egymással mint a kutyával

Nekem nem esett jól, és állandó stresszben éltem, annak ellenére szerettem, de nincs kedvem olyanokat kiabálni a fejére, amiket kiabáltam, meg ő sem kimélt. Nem tüntünk éppen szerelmes párnak, és ezt az anyja is észrevette, és én is beláttam, hogy ha szeretjük egymást, nem beszélünk így.


szerintem gondolkodj egy picit, hogy mit vársz el a társadtól és magadtól, s ha tul nagy az elvárás és a valóság között, szerintem addig lépj ki, míg nem jön össze egy csöppség, aki aztán nem tehet majd semmiről.

2011. jan. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖSZI...
2011. jan. 19. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!