Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le a félelmeime...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a félelmeimet? Ti éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés

Lassan három éve vagyunk együtt a párommal és imádom, egyszerűen Ő nekem a mindenem..Nála tökéletesebb férfi nem is létezhetne..Igyekszem nem rátelepedni, hagyom, hogy éljen, bulizzon, nem féltékenykedem vagy ha mégis nem mondom neki és tényleg próbálok mindent megtenni, hogy mindig tetszek neki, ne legyek unalmas..stb..stb..Nagyon jól megvagyunk és mégis rettegek tőle, hogy elhagy, hogy valamivel megbántom, hogy valamit nem csinálok jól..Annyira félek, hogy elveszítem....


Mit tegyek, hogy legyőzzem a félelmeimet?? Ti voltatok már így? Mi miatt lehet ez bennem? Miért nem tudok inkább repesni a boldogságtól, hogy ilyen szerencsés nő vagyok??


2011. jan. 18. 15:15
 1/1 Gishart ***** válasza:

Ez az agyban dől el. Vagy vedd rá a párodat, hogy mutassa ki, hogy ő téged szeret, és nem hagyna el. Nem kell semmi komolyra gondolni, apró jelzések is megteszik. Pl ha vesz neked egy rózsát, stb.


De ezt először fejben kell lerendezned. Plusz ugye a bizalom az egy fontos dolog a kapcsolatban. ha nem bízol benne, akkor soha nem fogod legyűrni a félelmeidet.

2011. jan. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!