Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarnak a szüleim elengedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarnak a szüleim elengedni a barátomhoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves meleg srác vagyok, és a szüleim nem akarnak elengedni a 64km távolságra lévő városba a barátomhoz és mind a ketten csak szenvedünk. Nincs valami ötletetek hogy rászedjem őket? Előre is köszi =/ :S
2011. jan. 18. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Mit tegyél? Nyugodj bele.

Én se engedném el 64!!! km-re az ennyi idős gyerekem.


Hogy lakhattok ennyire messzire? Gondolom, nem csak neten ismerkedtetek eddig?

Ha igen, akkor nem a barátod, abban se lehetsz biztos, ki az.


Amennyiben személyesen találkoztatok valahol, úgy a továbbiakban is az a helyszín a megfelelő. Mondjuk suliban, félúton.


Ne legyél ilyen hülye, te sem gondolod komolyan, hogy nem tűnik fel nekik, ha elmész? Szerinted mennyire éri meg, ha a vége az lesz, hogy akkor se hisznek neked, ha tényleg igazat mondasz?


Magad alatt vágod a fát.

:S

2011. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
15 évesen örülj hogy az iskolából egyedül jössz haza és nem megy el eléd anyuka.,
2011. jan. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És ne is beszéljünk arról, hogy 15 évesen azt se tudod még hogy mi az a meleg és a hetero, fogalmad nincs se magadról se a másik nemről fiam.


Előző voltam, ha a stílusból nem jött le.

2011. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!