Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mit tegyek? Szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tegyek? Szakítsak?

Figyelt kérdés
A barátomat a suliban ismertem meg..1 hónapja vagyunk eggyütt(még semmi csók semmi)..Én kezdeményeztem a "járás" döntésben..Nagyon szeretem,de nem vagyok szerelmes..ő viszont nagyon szerelmes belém..Nemis tudom néha olyan jó vele lenni néha meg úgy érzem hogy már nem akarok járni vele..Mit tegyek?Hogy mondhatnám neki azt hogy "maradjunk csak barátok"? SEGÍTSÉÉÉG!!:8
2011. okt. 20. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem még azért várj legalább az első csókig.nem tudhatod,lehet,hogy bele fogsz szeretni.szerintem csak akkor szakíts,ha teljesen biztos vagy abban,hogy nem akarsz már tőle semmit.de ha ez ilyen akarom is meg nem is,akkor inkább próbáld meg.
2011. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"nem vagyok biztosak az érzéseimben irántad, és nem akarlak átverni, így inkább legyünk barátok" - személyesen.
2011. okt. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2011. okt. 20. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!