Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak?

Figyelt kérdés
Mostanában nem érzem magam jól a barátommal.Annyi probléma van,hogy felsorolni is nehéz.Szabályokat szab nekem(hogy hordjam a hajam,mit vegyek fel,kivel beszéljek stb.),és mostanában úgy csinál,mintha nem is érdekelném.Folyamatosan bunkózik,beszólogat.Szakítok,visszakönyörgi magát.Aztán ő szakít,megint visszajön,majd közli hogy ha nem teszem amit ő mond akkor szakít.. már nem értem.Közben olyanokkal jön,hogy ezt meg ezt csinálja magával ha szakítunk,meg nem akar más pasival meglátni mert kinyírja stb. Egyszerűen lehet hogy beleuntam,de viszont félek,hogy mi lenne ha szakítanánk.Mindig várom hogy na most már ha még egy hibát elkövet akkor tényleg vége..de sosincs. Szeretem,de ellök magától,aztán vissza akar húzni.Már korántsem érzek úgy iránta mint régen,pedig egy és elteltével épp az hogy jobban kéne szeretnem.
2011. okt. 22. 22:39
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és már a szex sem olyan.régen mindig egymásnak estünk.Most meg csak hétvégén találkozunk,pénteken szexelünk(akkor is jobban akarom mint ő) aztán semmi. nem hiszem el hogy neki ennyi elég,mivel régebben nem volt elég.úgy érzem neki annyi a fontos hogy ő ki legyen elégítve.
2011. okt. 22. 22:45
 2/4 anonim ***** válasza:
hagyd a pitsába 20
2011. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ő nem hagy szakítani, és tartósan ő se tud, akkor csak azt tudom javasolni, hogy bármilyen nehéz is, kezdj el úgy viselkedni vele, mint ő veled. Legyél bunkó és lekezelő, ne szexelj vele, de mondjuk masztizz az orra előtt... Direkt szegd meg a szabályait. Legyél olyan, amilyennek nem akar- akkor majd szakít veled kicsit "komolyabban" és után ne add be a derekad, ne fogadd vissza, még csak ne is beszélj vele. Te magad mondtad, hogy már nem érzel iránta ugyanúgy- nyilvánvalóan ő sem, így nincs értelme folytatni a kapcsolatot.

20/L

2011. okt. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DiMalto ***** válasza:
ne hagyd el, szenvedj még mellette vagy 10-15 évet.........
2011. okt. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!