Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyot kérek? Nincsenek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot kérek? Nincsenek olyan pasik akiknek nem a külső hanem a belső az első szempont egy lánynál?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 21:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szerinted az ember mit lát meg elsőnek? A külsőt, vagy a belsőt? Ha csak nem kezdetek el beszélgetni akkor az illető megmarad a külsőnél. De kirakhatsz egy matricát belül szép vagyok felirattal.
2011. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
21:51 hidd el hogy buszke vagyok!
2011. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Aszondjátok, hogy a csúnya srácok az ilyenek, mintha a belső tulajdonságok értékelése valami rossz dolog lenne, egy melléktünete a csúnyaságnak...Ezt már máshova leírtam: Pedig lehet, hogy pont ez a csúnyaságuk (avagy nem olyanok külsőre, mint amilyet a társadalom épp elvár) óvja meg őket attól, hogy bekerüljenek a romlott világ szennyébe, ahol a szexualitás presztízskérdés és a szeretetet teljesítményben mérik. Hát ha a jólelkű emberek mind csúnyák, akkor inkább leszek csúnya, mint szép. Nem érdekel, hogy nem ugrálnak körbe a csajok, nem ez kell. Éljenek a jólelkű csúnyák!!négy.
2011. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Az a matricas dolog nekem is tetszik:))
2011. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
47%
legyél büszke magadra, de azért a nagy büszkeségben ne felejtsd el, hogy a nyelvtankönyvet nem kedvtelésből írták... ez a "de viszont"-os "lássák"-os büszke csajnak ment.
2011. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Bocsass meg ha epp nem erzem magam nyelvtanoran, s amugy hol is van a hiba? Nincs olyan szo hogy , de vagy viszont vagy az hogy lassak? hmm.az egyetem valoszinuleg megartott nekem, s az hogy nem magyarul tanulom! S hogy nincs epp kedvem bekapcsolni a magyar billentyuzetet...hat na...aki akarja igy is megerti hogy mirol is van szo:) nekem legalabb van amire buszke legyek:P
2011. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasi nem érzi meg az aurádon, hogy mit akarsz. Inkább szólj.
2011. jan. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Nekem a külső ÉS belső alapján áll össze egy kép, amiről már el tudom dönteni h Szerintem jó nő-e az illető vagy nem:)


20/F


Kérdés: Normális nők még léteznek? (nem bunkó akarok lenni...)

2011. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem igazan, de ferfiak se:P
2011. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kell a lánynak "szuperszexi"nek lenni, csak mégis legyen valami a külsején ami megfog, a többit úgyis a belső dönti el. Belsőbe lehet igazán szerelmesnek lenni, nem pedig a külsőbe.

Az ilyen "szuperszexi" de egyben kegyetlen/maguktól elszállt nőutánzatokat meg úgyis csak húsként kezelik, és egy idő után kiégnek. Ne irigykedj rájuk.

2011. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!