Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éve ismerek egy srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve ismerek egy srácot abból 2 szer jártunk! Szakítót velem! és már eltelt 1 év és azóta várok rá már lefeküdtem velle és még mindig semmi! Meg azt mondta hogy azzért nem foglalkozik velem mert nem tud a szemembe nézni! Ez vajon igazz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 13:25
 1/5 Azeriel ***** válasza:
üdv az átvert lányok klubjába :DDDDDDDDD IGAZ!!!az hogy kihasznált gratula szép :D
2011. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha épp nincs nője akkor vagy csak jó neki egy kis szexre
2011. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt tanulj meg írni, mielőtt dugnál. Másrészt meg hogy lehet 4 év alatt 2-szer járni valakivel? Ha én járok valakivel az legalább 3 év.

Amit meg írni akartál az így néz ki:

4 éve ismerek egy srácot, abból 2-szer jártunk! Szakított velem. Már eltelt 1 év és azóta várok rá. Lefeküdtem vele és még mindig semmi! Azt mondta, hogy azért nem foglalkozik velem, mert nem tud a szemembe nézni! Ez vajon igaz?

2011. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
figyelj akkor nem kell ide irni nem mind 1 neked hogy én higy irok hmm??? ne legyen mán ojan fontos nah szijja jah ls ha ilyeneket írsz ide akkor nem muszáj nah szia
2011. jan. 21. 00:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igaz, a pasik már csak ilyenek.. nem mind!!:D 85%-a... Én is már jártam így nemolyan rég....:S

Először ismerd meg és utána dönts ilyen dolgokról sztem..

14/L

2011. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!