Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazat mond? Vagy csak ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazat mond? Vagy csak ezzel akar távol tartani magától?

Figyelt kérdés

Van 1 srác, akinek nem olyan régen elmondtam, hogy beleszerettem. Azt mondta, hogy ő is többet érez irántam mint barátság. Nagyon sokat beszélgettünk kettőnkről és arra jutottunk, hogy nem lehet köztünk semmi, mert a távolság kettőnk közé állt.

Nem akartam erőltetni semmit, de nekem ez nagyon fáj.

Nagyon szeretem. A távolság 30km. Minden héten 1x be lehetne iktatni egy találkát. Volt már egy kapcsolatom ahol sokkal több volt a távolság, egy darabig működött is, de nem ez miatt lett vége.

A mostani srác erre hagyatkozik.

Vajon tényleg szerethet és tényleg ez az oka, vagy csak hülyít és nem akar semmit?

Légyszi kort és neme is írjatok!

köszi


2011. jan. 21. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ti hány évesek vagytok?

Van itt olyan boldog pár az oldalon, akik között 1000 km van...

2011. jan. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én 16, a srác majdnem 17.
2011. jan. 21. 00:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor neki csak tetszel max, meg kedvel, de nem szerelmes beléd. Ha szeretne, nem számítana neki a távolság.

20/F

2011. jan. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

uccsó jól beszél :)


24/f

2011. jan. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30 kilóméter kb 25-30 perc vonattal, ezt még minden nap is kilehetne bírni. valami más áll a háttérben. lehet csak fél, lehet csak nemakart megbántani és aztmondta neki is tetszel.
2011. jan. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30 km? Vonattal még 30 perc sincs. Mi egy városban lakunk a barátommal, és 1 órámba telik átmenni hozzá, busszal. Mégis együtt vagyunk majdnem 1 éve. De volt már tőlem 400 km-re, és 250 km-re lakó barátom is. Nem érdekelt, hogy messze vagyunk, amikor tudtunk, időnk engedte, és a szülők (akkor még kisebb voltam), találkoztunk.
2011. jan. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 lilu8989 válasza:
szia.30km az semmi. nekem volt olyan hogy 400-meg 500km távolság volt köztünk.én sztem ezzel akar magától távoltartanai,mert ha szeretne nem jelentene neki gondot az a 30km.:S sajnos.
2011. jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor tényleg beválnak a női megérzéseim és csak hazudik. Eddíg belemagyaráztam, hogy a tanulás miatt meg stb, de mostmár tényleg bebizonyosodott, hogy nem.

Köszi mindenkinek.

2011. jan. 21. 17:10
 9/11 anonim ***** válasza:
ez max beleakarja rakni a fütyijét a nyílásodba és elfolyik.....de nem szeret
2011. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hahaha,ez jó 30km..ez nem távolság,de komolyan,köztünk 320 km van...ebben az esetben tényleg meggondolandó a dolog,és nem biztos hogy jó kimenetele lesz,de a 30 km az tényleg semmi..ha mind a 2-en arra jutottatok akkor az közös megegyezés volt,ha szereted nem bírnád ki nélküle,és az a kis 30 km tűnne 3 méternek,amit meg kell egymásért tennetek...szóva ez 1 nagyon rossz indok és kifogás...
2011. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!