Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből még barátság, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még barátság, meg tudunk egymás mellett maradni?

Figyelt kérdés

Istentelenül nagyot csalódtam egy srácban, azóta nem beszélünk erről és szinte semmiről se.

Jövő héten kezdődik a tavaszi félév, és egy csoportba járunk, vajon kibírható lesz?


2009. febr. 3. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Néha nagyon nem. Máskor jól meglesztek. Megint össze kell csiszolódni. (Tapasztalatból mondom.)
2009. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, ez megnyugtató:D
2009. febr. 3. 20:52
 3/4 anonim válasza:
szerintem kibirható lesz, főleg ha már nincs harag köztetek...szerintem azért legjobb barátok már nem lesztek...
2009. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, amit írtál, a gond az hogy ez jóval több volt mint barátság, de elszúrta, és mindig felidegesít, ha meglátom.
2009. febr. 4. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!