Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most mire véljem? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem? Nagyon fontos, lent!

Figyelt kérdés

Ma voltam eggyik haveromnál. Nemrég óta ismerjük egymást,jól elvoltunk. :) És megkérdeztem csikis e,és közben elkeztem csikizni,erre őis kicsit engem. Egy darabig nyugiba filmeztünk,utána meg éreztem hogy csikiz,vagyis az ujjaival bökdös vagy nemis tudom mit csinált.:) Ezt többször pár percig csinálta,utána a karomnál 1x. És van ajak piercingem (vagyis csak volt mert kivettem,mert neki úgy jobban tetszik,szerinte úgy szebb vagyok), és tettem volna vissza,és nem tudtam rátenni a bogyót,2x is odajött segíteni (ő akarta,nem én kértem!!),pár másodpercre átkarolt,felvett a hátára (ő akarta!!) Ja meg mentem a tükörhöz és így láttam hogy végignéz rajtam,fentről lefelé. :) Meg olyan aranyosan csillogott a szeme,meg mondta is hogy csillog neki,nem sír. :D

Tetszem neki? :)

16L


2011. jan. 22. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem igen.
2011. jan. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyűlöl
2011. jan. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De amikor felszálltam a buszra,nem adott puszit,csak elment,és annyit mondott hogy Szia majd beszélünk. De utána érdeklődött hogy minden rendben volt e a buszon,csak az a gáz,hogy ő 18. :| És nem akarom hogy úgy nézzen rám mint egy kishugira. :|
2011. jan. 22. 23:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Pozitív hatással vagy a bioritmusára... XD
2011. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
úú ugy imádom ezeket..a kezdeteket :)) bejössz neki tuti, még pár ilyen találka és több lesz mint csikizés ;)
2011. jan. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"tükörhöz és így láttam hogy végignéz rajtam,fentről lefelé"

„És nem akarom hogy úgy nézzen rám mint egy kishugira”


Khm... nekem van húgom. Biztosíthatlak, nem szoktam ilyen módon végignézni rajta. Nyugodj meg. Bejössz neki, csak nem volt biztos a dolgában, ezért nem mert megcsókolni (vagy puszit adni).

2011. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tuti tetszel neki. :) Sok sikert nektek, remélem összejön, aranyosnak tűntök leírás alapján. :)
2011. jan. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!