Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? 10éve vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 10éve vagyok együtt a párommal. Van egy 11hónapos kislányunk. Nagyon sokat veszekszünk, és az miatt.

Figyelt kérdés
Hogy neki van egy haverja akivel eljár kocsmázni meg csavarogni,de nem folyamatosan,hetente kb 2-szer,de van amikor nem találkoznak,és ez miatt én állandóan veszekszek vele,és ez miatt nagyon megromlott a kapcsolatunk már ojan szinten hogy elakar költözni.Másik nő nincs a dologban ez 100%.Azt mondja hogy már unja hogy mindíg veszekszem vele hogy kivel barátkozik miért kell ebbe beleszolnom.Most mit csináljak??Nem akarom elveszíteni mert szeretem,de ő költözni akar.
2010. dec. 13. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Jól értem, az a gond, hogy van egy haverja, akivel max heti 2x eljár sörözni, és emiatt vitáztok?!
2010. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engedd őt sörözni a haverjával..De cserébe ezért néha vállalja át a babafelügyeletet,hogy te is kikapcsolódhass a barátanőiddel.Nincsen azzal semmi baj,hogy akar egy kis pihit.És tényleg nincs arra szüksége,hogy folyton vitázz vele emiatt.Mond meg neki,hogy nem szeretnéd,hogy elköltözzön,nagyon szereted őt és nem fogsz emiatt vitát nyitni többet.
2010. dec. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És gondoljatok szegény kislányra is. Nem jó, ha állandó viták közepette nő fel, és az se, ha csak egyik szülő van jelen.
2010. dec. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van egy 11 hónapos lányotok és ő heti kétszer lumpol. akkor had menjen. Aranyos kis alkesz lesz belőle. Legalább nem tesz kárt a gyereknevelésbe.
2010. dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

És miért is baj az, ha heti max. 2 alkalommal eljárkál egy haverjával? Ha nem csatak részegen jön haza, akkor teljesen érhető, hogy elege van belőled. Még a házastársaknak is kell a személyes tér, különben megfojtják egymást! Erre ti vagytok a legjobb példa.


Bár nekem még csak vőlegényem van, de soha nem hisztizek amiért két haverjával rendszeresen eljárkálnak és dumálnak hajnalig. Fontosak neki ezek az emberek, és egy normális társ ezt nemcsak elfogadja, de meg is érti, és támogatja.


21/L

2010. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó: azért gondolj bele a nő otthon van egy kisgyerekkel nap mint nap, és a férjét annyira érdekli az egész, hogy hetente 2x lelép, nem nőtt még fel az apuka szerephez. Nincs abba semmi rossz ha néha találkozik a haverjával néhány órára, megisznak 2-3 sört, de az hogy minden héten megcsinálja, és többet iszik a kelleténél az nem szép egy családapától!
2010. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Soha nem részegen jön haza,általában nem is iszik ha mégis nagyon keveset,csak a kocsmában beszélgetnek.Én is elmehetnék mert mindig mondja hogy menjek el én is valamerre kikapcsolódni,de nekem nincs barátnőm,akik vannak annak mindnek van barátja és a barátjuk nélkül nem jönnek el sehova.
2010. dec. 13. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:

akkor konkrétan megfogalmazva az a bajod, hogy neki van kivel eljárni sörözgetni..neked meg nincs...

én se értem mért baj ha kicsit ki akar kapcsolódni, főleg ha cserébe ugyanezt te is megtehetnéd...

Nem értem hol a probléma!

20L

2010. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Keress magadnak egy hobbit! járj el pl testedzeni, az nem árthat, és még emberekkel is találkozol. Tai bo például (oda főleg nők járnak)

neked is jót tenne egy kis kikapcsolódás, egész biztos :)

2010. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!