Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 1 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polly21 kérdése:

A barátommal 1 éve vagyunk együtt. Elég sokat veszekszünk, főlg ha iszik. Sokat van, h neki mindent lehet pl ő megsértődhet stb de én nem . Szerintetek?

Figyelt kérdés
Tegnap is pl. hazajön kigúnyolt aztán énis őt csak h visszavágjak, mondom csak észr veszi magát de megsértődött. Sokszor van ez próbálok megváltozni amiket kért régebben err meg ő kijelenti h ő ilyen (ha iszik vagy amúgy is neki semmi rosszat nem lehet mondani) nem fog megváltozni. Olyankor nagyon gonosz, bunkó. Olyan mintha 2 énje lenne és az egyiket szeretem de a másik nayon kiábrándít.
2011. jan. 27. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen pasim2 év pokol.Fokozatosan derült ki,hogy alkesz.Azzal,hogy megsértődik csak benned akar lelkiismeret furdalást okozni.Neki lehet mindent?Ő beszólhat? Na neeee....Ha soxor iszik akkor inkább menekülj.Én is úgy hagytam el azt a páromat,hogy szarelmes voltam mint a nagyágyú,de nem ér annyit senki se hogy még egy idegösszeroppanást kapjak.Az a rengeteg megaláztatás.Pedig nem is vert.Jobban mondva egyszer akart megütni.Na lesett akkor ,hogy mit tud egy nő ha bunyózni kell.Te tudod a te életed,de én nem csinálnám ezt sokáig.
2011. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ő nem alkoholista csak amikor iszik akkor hozzá sem lehet szólni legalább is szúrkálódni hülyeségből nem lehet.
2011. jan. 27. 18:06
 3/5 A kérdező kommentje:
????????
2011. jan. 27. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott lehet nehéz lesz mert szereted de ha így folytatódik és netán rászokik a piára nagyon rossz lesz neked!!!!!!!!!!!!! Inkább most hagy ott mint később átéld a poklok poklát és netán még meg is ver:S:S
2011. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 R. istván ***** válasza:
AZONNAL VESS VÉGET A KAPCSOLATNAK,EZ CSAK ROSSZABB LESZ! LEGKÖZELEBB MEGVER.
2011. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!