Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 1 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 1 éve vagyunk együtt, és mostanába elég sokat veszekszünk! Ő azt állitja hogy ugyanugy szeret e én nem tudom elhinni. Szerintetek otthagyna ha már nem szeretne?

Figyelt kérdés
Sokkal többet megyek én oda hozzá például egy pusziért mint ő,sokkal többet ölelgetem mint ő engem,de mikor ezt megemlítettem neki azt mondta hogy ez nem igaz és ő ugyanannyira szeret mint eddig.Ha már nem szeretne akkor otthagyott volna nem?De ha szeret akkor mért csinálhatja ezt?
2011. ápr. 26. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert elkényelmesedett,ettől még szerethet téged ugyanannyira.22/F
2011. ápr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztosan nem az a "bújós" típus. Ettől még nagyon szerethet.
2011. ápr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ugyan ez van velem is!!En nagyon elkenyeztettem az elejen,most meg mar elis varja!!Neagodj!!Szereto teged!!:)))
2011. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt a helyzet sokáig, heteken keresztül ez volt, hogy én sokkal többet puszilgattam meg bújtam hozzá meg ölelgettem, aztán pár napja kijött belőlem, hogy megbeszélem vele ezt, h ő miért nem bújik hozzám ennyire meg stb. és hát belátta ő is, hogy tényleg nem ölelget annyit mint én és ezután változtatott rajta, mert tudja, hogy nekem fontos, hogy kimutassa a szeretetét felém, meg imádom ha csak úgy megpuszil, magához szorít... azóta többet csinálja mióta megemlítettem neki ezt. Pusztán csak annyiról van itt szó szerintem, hogy ő nem az a bújós, lelkizős, érzelgős típusú srác, de ettől még igen, szeret biztos nagyon! :) Beszéld meg vele, kérd meg, hogy szeretgessen ő is téged sokat, mert neked ez jól esne és fontos neked!


Üdv. :) 17L

2011. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kedves utolsó válaszoló!Úgy látom elég hasonló helyzetben vagyunk,még azt szeretném tőled megtudni vagy bárkitől aki ír,hogy hívni ki szokta sűrübben a másikat és milyen gyakran találkoztok?vagy smsezgetés?mert nálunk ez nem valami gyakori hogy hívogassuk egymást vagy smsezgessünk
2011. ápr. 26. 18:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is én vagyok az aki jobban kifejezi az érzéseit.De mint az előző kommentelőket olvasom ez ezekszerint ilyen lányos dolog:)

Én is épp tegnap hoztam fel ezt a dolgot a barátomnak,erre ő azt mondta,hogy egy ölelés nála annyit ér mint másnál 100:)Sovány vígasz:)de legalább próbálkozik:)

Ez amúgy tényleg típus függő.De ettől még hidd el ugyan úgy szeret,csak máshogy fejezi ki:)Amiket mi néha észre sen veszünk!

Ez lehet egy szó,egy érintés,és mosoly.

Amúgy én írok több smst a barátomnak.Bár mi már együtt élünk másfél éve,így sülve főve együtt vagyunk.De azért szeretem meglepni egy smsel úgy h közben mellettem dolgozik:)A lányok ilyenek.Vágyunk a filmbeli szitukra mindennap.A drámára.A szenvedélyre.A cirógatásra.Szeretjük ha törődnek velünk:)

2011. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!