Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő kell, hogy beleszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kell, hogy beleszeressetek valakibe? (főleg pasik válaszát várom).

Figyelt kérdés

Több, mint 2 hónapja talizgatok egy sráccal, minden héten ott alszok náluk legalább egyszer, de általában mikor ott vagyok mondja hogy maradjak még egy estét. Ő az elején azzal kezdte, hogy nem tudja még akar e kapcsolatot, illetve hogy már csak akkor menne bele kapcsolatba, ha szerelmes lenne.

Mi azért már jó ideje találkozgatunk, már jól ismerem a baráti körét, kezdem megismerni a családját, jól alakulnak a dolgok és szeretek vele lenni, de nem látom rajta, hogy bármit érezne irántam. Szerintetek ha eddig nem alakult még ki benne, akkor még azért van rá esély? Bevallom, én sem vagyok még szerelmes, de ha komolyabban venne engem akkor úgy érzem tudnék az lenni. Bennem azért már alakulgatnak a dolgok, de ez még nem szerelem. Igazából a félelem is visszatart. Nektek mennyi idő kell, hogy beleszeressetek valakibe?


2011. jan. 24. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Van akibe egy pillanat alatt is beleszeretünk , van akibe percek alatt van akibe órák alatt, van akibe hónapok alatt és van akibe évek alatt.


De általában az évek azok nem jellemzők, szóval előbb.

2011. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom mi a szerelem (ki tudja?:)), de állíthatom, hogy nem lehet "pillanat" alatt beleszeretni valakibe, ahogyan az első mondja...

A szerelem feltétele, hogy ismerjük a másikat, különben mégis kibe lennénk szerelmesek? Egy szempárba? Arcba? Ugyan... az ilyen "elsőlátásra" akármik azok fellángolások, ne keverjük a szerelemmel. :)

Szerintem az a baj, hogy erőlteted. Nagyon nyálas meg elcsépelt mondás, hogy "nem mi döntjük el kibe leszünk szerelmesek", de attól még igaz. Mi van, ha egyáltalán nem szeret majd beléd? Az, hogy jól érzitek magatokat együtt meg ilyenek még nem jelent semmit. Általában a haverjaival és jól érzi magát az ember, de a szerelem leírhatatlanul összetettebb, mélyebb dolog. Ne haragudj, ha kioktatósan meg okoskodóan hangzottam, nem volt szándékom.

2011. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!