Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még, akiknek ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még, akiknek ennyi kommunikáció elég a párjukkal?

Figyelt kérdés

Öt hónapja vagyok a barátommal (22 L). Átlagban hetente, két hetente tudunk hétvégén találkozni.


Neki elég az, ha minden 3., vagy 4. napon beszélünk egymással, ha épp nem tudunk személyesen találkozni.

Ha például csütörtökön beszélünk telefonon, akkor neki elég az, ha hétfőn este beszélünk legközelebb, pedig közben tulajdonképpen eltellik négy nap...


Első kapcsolatom. Az túlzás a részemről, ha én azért minden 2. nap szeretnék beszélni vele? Vagy minden 3. nap legalább...?


Ha én gyakrabban keresném, például írok neki ímélt, akkor 1-2 sorban csak annyit ír, hogy most nem tud mit mesélni, de majd hív... Sokszor mondja, hogy fáradt, és azért nincs nagyon kedve beszélni sem...

Szerintetek?


Arra sajnos nincsen pénzem, hogy olyan gyakran hívjam, mint szeretném... mondom neki, hogy lehetne kicsit msn-en, vagy skype-on beszélni, de azt mondja, azt nem szereti...


Sokat akarok tőle?


Az is jó lenne nekem, ha minden másnap este kicsit feljönne msn-re, tudatná, hogy jól van, és picit mesélne a napjáról... elég lenne nekem 15-20 perc beszélgetés is.


2011. jan. 24. 23:59
1 2
 11/20 cronoss válasza:
Ha csalodod vagy ideges vagy én szivesen beszélek veled msn-en add meg a cimed
2011. jan. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Utolsó válaszoló, köszi neked is, de msn-en már nem szeretnék erről beszélni. Inkább majd a barátommal próbálok, hogy végül is mi van e mögött:S.
2011. jan. 25. 00:15
 13/20 anonim ***** válasza:
sok sikert :)
2011. jan. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 cronoss válasza:
én akkor voltam ilyen,hogy nem akartam hogy a Bnöm hivogason amikor nem voltam rá kiváncsi
2011. jan. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem túlzás...Nekem 200-ra lakik a barátnőm és amikor tudok megyek hozzá,mondjuk csak 1 hónapja vagyok vele,de minden nap tudni akarok róla,sőt ideges és agresszív is vagyok ha nem...És mondom ezt 32/F - ként.
2011. jan. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Van ilyen.

Én is ilyen vagyok, nálam ez 3 nap. Nem tudunk mindig találkozni, de igyekszünk.

Nem szeretem a netes kapcsolattartási formákat, ha lehet, kerülöm.


A srácod meg szerethet attól még, hogy ő ilyen (és gondolhat rád egész nap simán) nem ez a baj. A baj az, hogy neked ennél többre van igényed. Jelezd neki, hogy neked erre szükséged van, hogy éreztesse veled így írásban is, hogy gondol rád. Ezt ne úgy add elő, hogy írjon naponta, hanem nyugodtan írjon többször, akár bohóságokat is, ha épp eszébe jut. Lehet hogy megpróbál változtatni egy kicsit, de alapvetően nem lehet csodát várni az ilyen embertől, ha ő ilyenre van beállítva, hogy kell neki a szabadság. Attól még tud nagyon szeretni!


De ha nagyon eltérnek az igényeitek, akkor hiába a szerelem. Meg az se jó, hogy ritkán találkoztok. Ha több találkozó lenne, lehet, hogy te sem zavartatnád magad, hogy 3 napig nem ír.

2011. jan. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neketek is. Utolsó válaszoló ebben igazad van, hogy ha heti 1-2-3 alkalommal tudnánk talizni, akkor nem zavarna az, hogy ritkán ír.
2011. jan. 25. 10:33
 18/20 anonim ***** válasza:

Volt olyan barátom, akit nem szerettem, akkor nem érdekelt ha nem beszéltünk mert mindig zavart abban, amit éppen csináltam, és nem nagyon érdekelt mi van vele.


Most a vőlegényemmel távkapcsolatban vagyunk (hetente 3 nap találka) és minden nap többször sms, este beszélgetés. Mert hiányzunk egymásnak, kíváncsiak vagyunk egymásra, szeretnénk tartani a kapcsolatot, aggódunk. Szerintem ez így normális. Sajnálom :(

2011. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 asdface ***** válasza:
én a bnőmnek vittem ki ukránba magyar számot és átváltottam előfizetésesre a család barát kedvezmény miatt és legalább 2-3 órákat beszélünk mindennap, nem tudnám kibírni a hangja nélkül ,igy is ritkán látom(kb hétvégenként) pedig csak 120km-re van tőlem. Ha igazán szeretne sztem ő is megtette volna ugyanezeket mint én .
2011. jan. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem vársz sokat, teljesen normálisak az igényeid. Eleve nagyon kevés a heti/ két heti egy találka. Miért van ez így? Messze laktok egymástól?

De hogy ehhez csaj 3-4 naponta beszéltek egymással, ez pláne nagyon rossz lehet.

Én nyár elején jöttem össze a párommal, a nyári szünetben minden másnap találkoztunk, és minden nap telefonáltunk. Most, hogy suli van, hetente csak kb 3X tudunk találkozni, de így is minden nap telefonálunk kb 15 percet. Előfordul, hogy csak sms-ezünk, de nekem már ekkor is van egy kis hiányérzetem. Szerintem ez így normális, szeretjük egymást, hiányzunk egymásnak, minden nap gondolunk a másikra.

A barátodnak is meg kéne értenie, hogy nem azért van szükség a napi kapcsolattartásra, hogy minden nap elmesljétek egymásnak az egész élettörténeteteket, és órákat dumáljatok a semmiről.Nekem 2 dolog miatt van rá szükségem: egyrészt, hogy halljam a hangját, és tudjam hogy jól van, másrészt pedig, hogy tudjam, hogy gondol rám.Ha a barátodat ezek közül egyik sem érdekli, akkor ott szerintem szerelemről szó sincs.

Mindenképpen beszéljetek erről! Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ne számíts túl sok jóra:(

2011. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!