Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, értelmeznétek ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, értelmeznétek ezt nekem? . Hátha nektek jobban megy. :]

Figyelt kérdés

Legelőször is: miért vagytok ti olyan nagyon bonyolultak? :D

Van ugyanis egy pasi, aki nekem személy szerint nagyon bejön és szerintem ez kölcsönös, bár igazából nem tudnám 100%osan eldönteni. Ugyanis igen furcsán viselkedik.. Van időszak, amikor mintha megpróbálná a tudtomra adni, hogy tetszem neki, keresi a társaságom, szemkontaktust próbál létesíteni, sokszor megérint 'véletlenül' stb. Aztán utána hirtelen visszavonulót fúj és akkor hetekig semmi. De olyan szinten semmi, hogy nemhogy nem keresi a társaságom, de még csak rám sem néz.. Ez így megy pár hétig, utána megint kezdődik minden előröl, vagyis megint elkezd közeledni aztán megint úgy csinál, mintha nem is léteznék és ez így megy már egy ideje..

Ilyenkor mi van? Teljesen össze vagyok zavarodva. Miért csinálhatja ezt??

Lányok is írhatnak, ha valakinek van valami ötlete. ;)


2011. jan. 25. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert beléd zúgott és nem mer lépést tenni. Segíthetsz neki, ha neked is szimpatikus.
2011. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

"Legelőször is: miért vagytok ti olyan nagyon bonyolultak? :D "

Elnézést, MIVAN?! Mi vagyunk bonyolultak??? Na mész a...

2011. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg amikor "visszavonul" akkor azt érzi, hogy nem édekel téged. Valószínűleg benne van a dologban az a szokásos női taktika, hogy ha nem nyomul akkor adtok jeleket ha meg igen akkor "semlegesen" viselkedtek. Szóval lényegéban:ő nyomul-->te észreveszed és úgycsinálsz mintha nem érdekelne-->leáll--->te észreveszed és elkezdessz jeleket adni--->ő újra nyomul. ENNYI:)
2011. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
És még mi pasik vagyunk a bonyolultak? -.-
2011. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is tetszel neki! Csak nem mer lépni mert nem biztos abban hogy neked is bejön, azaz kölcsönös!


Keresd a tekintetét, próbálj a közelébe kerülni, próbáld meg azt az átkozott állandóan javasolt szemkontaktust felvenni vele akár csak 3-4 mp-re is! Igen is hasznos és van értelme.


Amugy hol szoktatok találkozni? és hány éves vagy?

2011. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:03


Megmondta!!! Így igaz!

2011. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért kell mindig ennyire félősnek lenni.. Menj oda hozzá, és kezdj el vele beszélgetni, majd azután mikor úgy látod, hogy itt az idő, mondd el neki, hogy mit érzel iránta.. Ne várjátok már folyton a másik válaszát, mert aztán nem lesz belőle semmi.. -.-
2011. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt ajánlom figyelmedbe, kedves kérdező.

2011. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nade még is hol szoktatok összefutni?

Milyen körülmények között?

Hány évesek vagytok?

És pontosan mióta tart már ez?

2011. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem mer lépni, annyira nem érdekled, csak néha felkelted az érdeklődését, vagy profi és direkt csinálja, hogy folyton rajta agyalj, annyira, hogy kérdéseket tegyél fel gyakorikérdéseken:)
2011. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!