Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok hasonló helyzetben? Mit tettetek/tennétek?

Figyelt kérdés
A volt barátommal 1 évig votlunk együtt, nekem Ő volt az 1. nagy szerelem. Júniusba szakítottunk, de eddig beszéltünk, találkoztunk. Közben neki lett 1 barátnője, de állítólag engem szeret még, és vele csak felejteni van. Azt hiszem én is szeretem még, de annyit szenvedtem miatta nyár óta, és a tudat, h van/volt barátnője miatt nem tudom most vele folytatni.
2011. jan. 26. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a felejtés miatt van csajom duma egy kicsit átlátszó, férfi szemmel más értelmezése van. Egyszerűbben = ha nincs ló, jó a szamár is. Keres mást aki megérdemel téged és szeretni is fog. Jobban jársz, hidd el.


F

2011. jan. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Szia:)

Az első szerelem a sírig elkísér.

Az első igazira ma is gondolok. De az már csak egy idealizált kapcsolat ami a múltból táplálkozik, ma már nem működne.

A lány most egy másik fiúval van együtt akit én nem ismerek, de örülök, hogy boldogok (remélem azok).

Ne gondold, hogy könnyű volt elengedni, de ő így döntött, nem tudtam tenni már ellene. 2év után történt.

De ha boldog a másik mellett akkor nekem is jó.

Neked azt tudom mondani:

Ne szenvedj tovább, és tudom nehéz, ne alázd meg magad azzal, hogy tartjátok a kapcsolatot, amíg benned van ez a zavaros érzés lehet nem kéne. A fiú részéről ez kínzás.Nem szeretném, ha szenvednél, jót akarok neked. Felajánlhatod a fiúnak, hogyha segítség kell számíthat rád.

Gondolj bele abba, hogyha tényleg felejteni akar, akkor csak kihasználja azt a másik lányt. Későbbiekben téged is kihasználhat. Amúgy valamiért felejteni akar.

Kívánok neked sok boldogságot és ezt a fiút szépen kérlek felejtsd el.

20/F

2011. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, aranyosan vagytok mindketten, és próbálom megfogadni a tanácsokat:/:)
2011. jan. 26. 13:20
 4/4 anonim ***** válasza:

az nem igaz hogy az első szerelem a legnagyobb, és legelfelejthetetlenebb, nekem ez a szerelem mai most van a legerősebb, és őt tudnám a legnehezebben kiheverni, hozzá ragaszkodom a legjobban, sosem szerettem így senkit, akibe legelőszőr szerelmes voltam évekig, még ha nem is jártunk, nagyon szerettem, de gyerekek voltunk, és emlékszem rá, még utána is ha megláttam valahol évek mulva akkoris megdobbant a szivem, ő volt az akit tényleg nehéz volt elfelejteni és lemondani róla, és hiába nem am ostani pasimmal csókolóztam és szeretkeztem előszőr, de akkoris ő a mindenem, és tényleg sose szerettem eddig így senkit, mint a mostanit

nem lehet régi szerelmeket összehasonlítgatni, mindegyik más, akkor fontos volt, de már elmúlt

igaz én első pasimba nem voltam szerelmes nagyon, és csak másodikkal feküdtem le, bár csak pár hónapig tartott, az előző hosszú kapcsolatom meg a végére inkább ragaszkodás volt, mint szerelem

de erősebb a szerelemnél

az igazi az nem az akibe előszőr voltál szerelmes, meg akinek a szüzességedet adtad, akkoris ha nagyon szerelmes voltál, az az igazi, akihez hozzámész, akit elvennél feleségül, akivel gyereket terveznél, akivel összeköltöznétek, akinél nem érzed azt h hiányzik a volt párod, vagy valami amit mástól megkaptál

2011. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!