Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vehetnék neki születésnapj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék neki születésnapjára?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek szeretnék venni valami ajándékot 14. születésnapjára, gondoltam én valami plüssre, vagy kulcstartóra, csak gondolom megkérdezem nincs-e vmi ötletetek minek örülnétek ha a helyében lennétek.


Ahol lakunk arra fele nincs pláza és nem is nagyon sétálunk igy boltok fele, igy nemtudok abból következtetni minek örülne.


Előre is kösz a Normális válaszokat (:


2011. jan. 26. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy D kosaras melltartót, mintegy célozva rá, hogy mit remélsz tőle.
2011. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki valamilyen ékszert. Nekem decemberben volt a 14. szülinapom, és a barátom egy Svarowskis nyakláncot vett nekem, mellé kaptam egy csokiból készült csokrot. Mondanom sem kell, már csak a puszta látványától híztam vagy 10 kilót:) Persze utána az egész napot együtt töltöttük. Életem legszebb szülinapja volt.
2011. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi a rákos fäsznak swarrowski vagy mi a picsä,ha valami nem többszázezer ft akor már nem is jó?
2012. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fúj gecc
2012. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!