Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vehetnék a barátom születé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék a barátom születésnapjára?

Figyelt kérdés
23 éves, 2 hónapja vagyunk együtt. Sajnos még elég keveset tudok róla, annyit igen, hogy élete a foci, játszik is. A szobájában már láttam, hogy sok ajándéka van a volt barátnőitől: többféle bögre...stb. Szeretnék vmi mást adni neki. Közös képünk még nincs, így a képes dolgok kilőve. Ékszert hord, de épp ezaz, hogy már van neki. :S Mit adhatnék neki, aminek örülne?
2010. márc. 15. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami olyat, amiről csak te juthatsz az eszébe.
2010. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vegyél neki színház jegyet és menjetek el együtt és akkor ez az ajándék nem kerül a többi közé. / A volt barátnőitől kapott bögrék közé/
2010. márc. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tévedés! Vegyél magadnak valami szexi fehérneműt meg egy üveg pezsgőt és este állj meg előtte az üveg pezsgővel fehérneműben és mond meg neki, hogy : én vagyok az ajándékod, én csipáznám......
2010. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is így jártam, 2 hónapja voltunk együtt a párommal, mikor szülinapja volt, és nem nagyon ismertem még az ízlését, vagy h legalábbis ajándékok terén miket szeret.

Én megkérdeztem, h minek örülne, úgy nagyvonalakban, azt mondta, olyat, amitől seggre esik, olyan hasznos...

Tudom, ki vagy segítve. Én is ki voltam. :D

De ebből kiindulva: sztem a srácok a praktikus dolgoknak örülnek. Vehetsz neki a számítógépéhez vmi kütyüt (gondolom van neki), vagy tollat, amibe gravíroztatsz, esetleg a focival kapcsolatban mondjuk a kedvenc csapatáról egy összeállítást képekben, szövegekben - ez nagy utánajárást igényel, akkor egy pólót, vagy sálat szurkoláshoz...

Ékszert is adhatsz, attól még, h van neki, és hordja, biztos örül annak is, amit tőled kap. És ne feledd, ékszerből is több fajta van. :)

Egyébként mennyit szánsz rá?

23/L

2010. márc. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Üljetek be egy meghitt helyre, és egyszerüen csak köszöntsd fel... majd ha jobban megismered bepótoljátok
2010. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az ára olyan 10000 Ft-ig oké. És vmi kézzel foghatót szeretnék neki venni, ő is vett nekem.
2010. márc. 16. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Kézzel foghatót? volna egy-két ötletem!!!!!!!
2010. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10.000.-ig? Ne kényeztesd el!!
2010. márc. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!