Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is történt már hasonló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Régebben jártam egy fiúval, akibe végül nem lettem szerelmes, és úgy alakultak a dolgok, hogy szakítottam vele. Akkor nem is bántam, de a téli szünet alatt néhányszor összefutottunk, és rájöttem, hogy hiányzott, és szeretném újrakezdeni az egészet.

Csak attól félek, ő már másképp nézz rám, ráadásul megbántottam. Most akkor mit tehetnék?

(hülye válaszoktól kíméljetek. köszönöm)


2011. jan. 27. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális ha egy ideig nincs más párod. tudat alatt tudod h már megkaptad egyszer máskor is lehet bele kell törődni ne meny vissza az exedhez hanem keress uj partnert 19/F
2011. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak az a baj velem, hogy nehezen ismerkedek, kezdek ki ismeretlenekkel..
2011. jan. 27. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:
privibe irhatsz:D:D
2011. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

J válasza


Beszélj vele mi itt nem tudhatjuk hogy ő mit gondol, mit érez. Lehet te is hiányzol neki. Sok szerencsét:)

2011. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne kezdj el járni valakivel csak azért mert tetszik és picit hiányzik, várd meg azt , akit tényleg szeretsz.Tapasztalatból mondom!
2011. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ugyanígy voltam :)

egy randi egy csók nem éreztem semmit.. pár nap múlva mondtam neki hogy ez nem megy..

de ugye nap mint nap látom.. és ráegy hétre tök máshogy gondoltam hiányzott.. ráírtam és és beszélgettünk és éreztem rajta h még nem felejtett el.. másnap találkoztunk egy esti sulis programalkalmával és összejöttünk :)

azóta nagyon szeretem igaz még csak 2 és fél hónapja..

szóval sosem árt kockáztatni.. mert bánnád a dolgot és azon gondolkoznál mi lett volna ha..

2011. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon is ismerős a helyzet hiszen most is ugyan ebben a szituban vagyok!! De nehéz mert utána nehezebb ujra kezdeni...nekem eddig nem is jött össze!! sok sikert
2011. jan. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!