Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent egy embernél, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy embernél, ha időnként nem reagál a köszönésünkre, viszont máskor meg jól megvagyunk?

Figyelt kérdés

Volt párommal elég csúnyán váltunk el, saját hibánkon kívül, ő úgy döntött, nem kér a zűrös életemből. Utána egy ideig alig beszéltünk, ha beszéltünk csak veszekedés volt. Mostanság újra chatelünk, de vannak napok, amikor ráírok, és minden reakció nélkül lelép, vagy alig-alig válaszol. Máskor nagyon jól elvagyunk, mint annak idején, poénkodunk, hülyéskedünk.

Nála már rákérdeztem, azt mondta, hogy a történtek miatt ilyen, meg azért, mert ő világ életében ilyen volt, csak akkor oldódott kicsit, amikor engem megismert, most újra visszahúzódott. Igazi barátai nincsenek, velem beszél még így is a legtöbbet, az elmondása szerint, közeli barátjának tart. Írta, hogy sajnálja hogy nem keres, de ő ilyen, és a történtek még segítették is.


Szerintetek igazat mond, vagy csak így akar lerázni? Mert elég kellemetlen, hogy ráírok, és csak lelép, vagy ritkán válaszol.


2011. jan. 27. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor válaszol, mikor kedve van. Lehet, hogy nem egy fecserésző típus és ez hangulatfüggő nála. Amíg együtt voltatok, jobban érdekelted, most, hogy eltávolodtatok egymástól és már csak baráti szinten tartjátok valamennyire a kapcsolatot, már nem érdekli minden egyes gondolatod.

Néha nem te írj rá először, várd meg, hogy ő írjon. Ha meg nincs kedve beszélgetni, tartsd tiszteletben. Neki is lehet magánélete, gondjai, vagy épp rossz napja, amiről nem tudsz, végül is már nem vagytok együtt, neked sem kell mindent tudni róla.

2011. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!